Попельшка• 01 сентября 2023

Порадьте ефективні курси англ. мови для дорослого

Дівчата, порадьте курси англійської, якими ви задоволені. Вчила давним давно, рівень знань мінімальний. Дякую
Malinua• 01 сентября 2023
Довго мучила Duolingo. Пробувала щось інше, Ewa, наприклад - не зайшло. А потім оформила безкоштовний тиждень на Busuu. Забула. Списались кошти за рік. Прийшлося подивитися що там. І мені дуже подобається! Займаюсь вже з півроку
Не танцую- но пою• 01 сентября 2023
Ответ дляMalinua
За півроку є прогрес?
автор Попельшка • 01 сентября 2023
Ой я сама забиваю швидко(( мені викладач потрібен
Хочу на Балі• 01 сентября 2023
грин форест
мне понравилось там
Malinua• 01 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
За півроку є прогрес?
Є.