Перша на селі• 01 сентября 2023

За сколько времени вы выучили английский с А1 до B2?

Понятно,что в школе все учили.Но может кто-то учил в более короткие сроки.Как учили ,и какой метод считаете самым эффективным?
Майор Медуза• 01 сентября 2023
За 3 роки
АсобеннАя• 01 сентября 2023
Найефективніший спосіб, незалежно від рівня, це активно використовувати мову якомога частіше і РЕГУЛЯРНО.

Писати, говорити, читати, сприймати на слух
Майор Медуза• 01 сентября 2023
Курси, і ще раз курси, 2 години на курсах і 2-2,5 вдома підгтовка до занять
Швабристка• 01 сентября 2023
Говорити з носіями ,слухати, читати розуміти.Але основне -це говорити
З a1 до в1 за 6 міс
автор Перша на селі • 01 сентября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Може порадиде курси?Їх дуже багато,але хочеться вже щось перевірене.
Майор Медуза• 01 сентября 2023
Ну я про В2 який здаєте офіційно IELTS щоб 6,5-7
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Учила пол года на курсах, еле двигался прогресс, завела парня англичанина и за то же время прогресс стремительный. Советую
Тримаю свічку• 01 сентября 2023
Ответ дляШвабристка
З a1 до в1 за 6 міс
Круто, вы молодец!. Сколько вы занимались в день?
КартаБезКомиссий• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Тут докладніше. Онлайн парня? Чи ви в англомовній країні?
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я в англомовній
Мне без сахара• 01 сентября 2023
За рік з А2 до В1: займалася самостійно, півроку з репетитором 3 години на тиждень, рік курси ESOL 6 годин на тиждень
КартаБезКомиссий• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Я в англомовній
Ну так.. якби. Парєнь треба в англомовній країні і середовищі. Ви ж уточняйте
автор Перша на селі • 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Парень англичанин это круто ,но думаю мой муж будет не в восторге ))
Майор Медуза• 01 сентября 2023
Ответ дляПерша на селі
В мене були Харківські як найефективніші, Global English Centre, але вони вже розпались. Але курси не головне, головне як всите вдома, нас заставляли напам‘ять переказувати дослівно тексти, писали ну дуже багато ессе, починали від 120 слів і до 250 кожного четверга треба здавати було. Короче не легко. Дивилась багато TED talks, щоб хоч якийсь кругозір був по темах і було що обговорювати на уроках, а не тільки родину і подорожі. Якщо не пишите на курсах - такі курси не варто розглядати.
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Думаю що онлайн, якщо він буде дзвонити і писати щодня, то прогрес також буде відчутний, ніж просто курси. Я зі своїм також у вотсапі весь час спілкуючись, то гугл перекладач дуже швидко закинула
Швабристка• 01 сентября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Забула дописати, в дуолінго займаюсь щодня хвилин 15 точно іноді більше.А ще знайшла собі друзів по переписці , з деякими розмовляю по відеозв´язку !Найкращий эфект дають розмови.Півроку тому два слова не могла зв´язати, а зараз можу розмовляти на повсякденні теми)
КартаБезКомиссий• 01 сентября 2023
Щодня використовую на роботі, пишу, читаю, спілкуюсь, але таке враження, що хожу по колу і використовую одні й ті ж слова. Почала Дуолінго, ну так, недавно була а подорожі, одне слово звідти використала точно + вони прям дресирують з артиклями. Що ще придумать навіть не знаю. Хочу більше прогресу
Майор Медуза• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Мені курси підійшли, бо був момент конкуренції, хочеться медальку і бути найкращою, щоб хвалили) 4 чоловіка в групі, на рівні Intermediate and Upper в групі були вже викладачі англійської, що покращували свій рівень
Додаю напруги• 01 сентября 2023
Я рік в англомовній країні.
До в2 ще не досягаю.
Розумію , спілкуюсь.
Але, через сленг, скорочення фраз, ідіом, не популярні фразові дієслова іноді торможу.
Хоча по тестам є В 2. Але я його, об´єктивно не відчуваю.
Вивчала сама, по ютуб . Мінімум 4 години в день.
Тирамісу на терасі• 01 сентября 2023
З 2019 року з перервами та в лайтовому режимі (не частіше двох разів на тиждень).
Свекруховна• 01 сентября 2023
Главное говорите.
У меня сын в гимназии учит уже 11 лет. Поекрасный учитель, В2 вообще легко. Постоянные общения с носителями.
И муж, не знаю, что у него, но он айтишник, у него все переговоры на английском.
И вот вчера стою крашу окно на даче, а муж в доме, как раз митинг у него. И я словила себя на мысли, что понимаю абсолютно все, что говорит и он, и носитель языка. Но попросите меня это же сказать. :(
Так что кроме обучения, активно ищите где и с кем говорить.
MarmeladElla• 01 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Я рік в англомовній країні.
До в2 ще не досягаю.
Розумію , спілкуюсь.
Порадьте, будь ласка, канали на ютубі, по яких Ви вчили. Бо в мене вже голова пухне від пошуків
Я не тону• 01 сентября 2023
Ответ дляМне без сахара
Скажіть, як ви займаличь самостійно?
Додаю напруги• 01 сентября 2023
Ответ дляMarmeladElla
Английский по плейлистам в ютуб.
Да, вчитель с эрефії..але мені зайшло. Рівень дійсно підняла і зрозуміла те, що ще в школі не догоняла.
гарно пояснює для кожного рівня знань.
Треба не тільки слухати а і писати. Особоиво контрольні ,перевіряти себе.
І мільйон різних вчителів-носіїв мови в інсті/ фб.
І для себе дивлюсь навіть якісь шоу,ролики, приколи, фільми на англ мові.
Радість моя• 01 сентября 2023
С очень хорошим репетитором примерно за год. До этого сама пыталась долго и безуспешно. Сейчас у меня уже С1. Очень много усилий, но результат оправдал ожидания.
Мне без сахара• 01 сентября 2023
Ответ дляЯ не тону
Скажіть, як ви займаличь самостійно?
Читаю щодня, дивлюся все англійською, час від часу гортаю підручники, епізодично вчу ідіоми, phrasal verbs, неправильні дієслова - але по бажанню, ніколи себе не примушую. Ну і Duolingo
MarmeladElla• 01 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Английский по плейлистам в ютуб.
гарно пояснює для кожного рівня знань.
Дуже дякую!