Кондуктор троллейбуса• 01 сентября 2023

Заявила хлопцю прямо, що якщо не буде пропозиції, то кину його через півроку

Разом рік. Хочу сімʼю, дітей і стабільність. Мені 28.
Краще були натяки чи пряма позиція правильна? Яка ваша думка, які мають бути дії, якщо один партнер хоче сімʼю, другий на словах також, але на ділі дій ще немає?
Гірчинка• 01 сентября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ну и вперед. А зачем ей хитрожопый,который пристроенный в тепле ждет свою судьбу?))
В каком тепле? парень нищий, и его пустили пожить и , кормят, поят и одевают, очень вряд ли за такого бы рвалась автор замуж)))

SERG2107• 01 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Не, мне достаточно было почитать ваш пост про ЗАГС )
та я вас умоляю... ви чи немощна... що вам підтримка всюди треба... навчить вас як в загсі треба домовлятися?))))
Oks_kis• 01 сентября 2023
Я тоже такое зарядила своему
Он сказал, что не готов так рано жениться

Мы сели, поговорили, построили планы на 3 года
Пожили вместе 2 года и поженились
Дама с собачкой• 01 сентября 2023
Ответ дляSERG2107
Не надо, я ж не мужчина и меняться ролями не собираюсь )
ПодругаМужа• 02 сентября 2023
Ответ дляЗамурмишка
Придохраняттся дамочка нада сейчас
ну то прИдохраняйтеся. Авторка тут до чого?
ПодругаМужа• 02 сентября 2023
Ответ дляУпругая попка
Нет, но из довольно горячей точки
Тоді ви маєте рацію, вам краще не плодитися
Ms. Скромность• 02 сентября 2023
Я считаю так и надо делать. Потому что я уже 7 лет этого жду например и осталось тут уже год потерпеть потому что прижала его , а то тянет и тянет, а я терпеливая оказывается. Считаю через год не позвал замуж или в совместное сожительство надо посылать на Фик, не повторяйте моих ошибок
Області пітьми• 02 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я не хочу витратити на людину 5 років в очікуванні чуда. В форматі обговорень він мене влаштовує, я його. Він бачить сімʼю зі мною і я також. На питання то формат довгих років очікувань сімʼї, то відповів ні. Просто має бути слушна нагода.
Але я не хочу витрачати найкращі роки в очікуванні. Тому й сказала, що півроку ще готова зустрічатись, а далі для мене цей формат не прийнятний, якщо його таймінг входить в цей період, то добре, а далі я не готова. Бо просто зустрічатись вже буде замало, а зїжджатись без штампу не хочу.
а цель вашего замуж?
Області пітьми• 02 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я боялась, що подумки я собі накручу, а він не буде це знати. Вирішила прямо сказати.
в любом случае вы уже из отряда ’терпит’ много времени даете из своих 28 лет авансом

Області пітьми• 02 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Готова покинути, якщо в нас не буде майбутнього в якості сімʼї, відчуваєте різницю?
в вашем случае нет, у вас уже нет результата желаемого, и вы опять себя режете на полгода
Області пітьми• 02 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бо люблю. Мені з ним комфортно. Любов та повага є.
Якщо не озвучувати бажання сімʼї, то можна декілька років жити в очікуванні.
так вы и так в ожидании больше года, плата за комфорт или что ?
Області пітьми• 02 сентября 2023
Ответ дляМеня не звали
Ну це канєшно дуже погано все. Побут займає багато сил. Будете приходить з роботи і коло плити другу зміну стоять, прання, прибирання. Жах. А як діти підуть, то вам і робота і дитина і побут. Нахіба такий чоловік взагалі. Той моральний комфорт куди й дінеться як вдома другу й третю зміни відбувати будете.
это у вас, я быт на себе не тяну. что там стоять у плиты?
муж точно так же как и я, он мясо-я салат
Меня не звали• 02 сентября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
До чого тут ви, я і салат, коли автор чітко пише про свого мч шо він їй в побуті не помічник