Кумедна• Изменено 02 сентября 2023
Чи згодні Ви, що люди в більшості підлі, злі та не щирі?
Читаючи коментарі під різними темами, не раз бачила, скільки у нас злих, невдоволених жінок (а можливо й чоловіків), які у більшості своїй хочуть ткнути носом, вколоти людину, якій і так не легко?
Просить хтось поради у складній ситуації, а мало не кожен коментар: «так тобі і треба», «ти сама винна», «ти сама його обрала», «ти тупа, тому й мало заробляєш», «діти в тебе зірок не ловлять тому, що ви з чоловіком недалекі». І тому подібне.
Не памʼятаю жодної теми, де жінка просила б поради у складній для неї ситуації, а більшість її підтримала б.
А в реальному житті всі такі привітні, раді прийти на допомогу.
Ви згодні з тим, що більшість нашого населення - нещасні та невдоволені життям? Адже, коли в тебе все добре - тоді й ти бажаєш кращого іншим
Результат:
вже голосів:
48 (64%)
Так, більшість нещасних
23 (30.67%)
Ні, я так не вважаю
4 (5.33%)
Результат
Леннон_Жив!• 02 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Мне не хочется каждый день бегать в магазин. Но когда иду туда, то потом эта сумка тяжелая. И все, полдня я лежу безо всяких сил. Последний месяц меня просто добивает. Но может это дело в жаре еще. Ближе к осени полегчает. Но вот просто было любопытно чего так? Казалось бы, я всегда раз в неделю делаю закупки, уже должна быть натренерована как тяжелоатлет, а фигушки, закалки никакой, силы с каждым разом убывают. То есть чем больше я хожу, тем тяжелее. Это как-то противоречит утверждению, что чем больше ты занимаешься, тем сильнее. А тут каждый поход меня добивает.. Все наоборот.
Попробуйте рюкзак
Несу добро людям• 03 сентября 2023
Не можу сказати, що я зараз прям така щаслива, але щоб я написала щось зле, це треба мене добре вивести з себе своєю тупістю. На щастя таких тем не було вже років 3, мабуть. Принаймні мені такі не трапляються цей час.