Любимка-анонимка• 03 сентября 2023
Де реально знайти спонсора до Америки?
Відверто кажучи, я вже не дуже вірю в це все, знайомі дві родини переїхали до Каліфорнії, усі колеги по роботі з родинами .
Питаю як? Кажуть та родичі друзі знайомі помогли ..
в нас нема родичів , вже майже рік намагалися через фб канали групи знайти спонсорів , але крім скаму та лівих шахраїв за оплату - ніхто не відгукнувся (((
Сьогодні прочитала на фб пост , ми родина троє дітей мама вагітна тато єлектрик отримали візи спонсорів але вагаємось летитіти чи ні чи кула краще і тд( якось трохи розчарувалась хтось отримав і думає а хтось шукає і не знаходить ((
Де можна реально знайти спонсора ?
Нам не потрібні гроші, лише тільки документи (( відчай
Де можна реально знайти спонсора ?
Любимка-анонимка
• 03 сентября 2023
Ответ дляПростоБелка
Не задумывались, что если не получается, то это и не ваше?
Ні, як так усе кидати що не виходить - то можна до кінця життя нічого не зробити
Ванна Тазиковна• 03 сентября 2023
Я рік назад заповнила на сайті по пошуку спонсорів анкету, і мені запропонували спонсора жінку, оформили візу. А потім спонсор відмовилася мене приймати і я нікуди не поїхала.
VitalinkaGL• 03 сентября 2023
Автор,в ФБ.
Мы в Англии,тоже пишут хостов нет,но люди едут и едут и Находят реальных,а кто-то год,как Вы сидите и не нашел.
VitalinkaGL• 03 сентября 2023
Второе,у нас визы в Сша,да,сестра мужа,но..знаю Лично 2 семьи,выехали через ФБ.
1.фото нормальные,простые.
2.пост на английском.,больше соплей,я потеряла все,помогите,дети не доедают ,люблю Вашу страну и т.д.
Такие находят и быстро.
3.Объясните хостам,что Вы готовы работать,а не быть головной болью.
Удачи!
1.фото нормальные,простые.
Такие находят и быстро.
Удачи!
Любимка-анонимка
• 03 сентября 2023
Ответ дляФайна дівка
На тиндере)
До чого тут тіндер? Ми родина
Балаболка• 03 сентября 2023
Зараз вимоги до спонсорів стали жорсткіші. Якщо на початку дії програми вони не мали ніяких зобов´язань відносно тих, кого запрошують, то з січня (якщо правильно пам´ятаю) до програми внесено пункт щодо відповідальності спонсора. Тому бажаючих стати спонсорами сильно поменшало навіть за гроші. Єдиний надійний варіант - шукати по друзям чи родичам. До того ж, не кожен має право стати спонсором. Ну і чула, що планують згортати u4u, бо планували прийняти 100 000, а вже майже 200 000 заїхали.
Хи хи, ну ну• 03 сентября 2023
Из моих те, кто выехал, то только через знакомых и родственников
У нас тоже есть знакомые, сказали, если нужно будет помогут 🤷🏻♀️
Аноним_• 03 сентября 2023
Сколько у васчнл в семье? Чем больше тем сложнее, знаю что семьи разделчются на 1+2 и идут 2х спонсоров готовых принять 1го и 2х чел, нежели семью из 3х
Аноним_• 03 сентября 2023
Также видела турфирмы которые занимаются этой программой, но там платно.
Завжди недо...• 03 сентября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
1.фото нормальные,простые.
Такие находят и быстро.
Удачи!
1.фото нормальные,простые.
Такие находят и быстро.
Удачи!
100% приехала семья. мама, папа, 2 детей. слюни сопли - люди добрые, помогите, кто чем может. и список на 2 рулона туалетной бумаги. все, включая вешалки. и что вы думаете? дали. и продукты носили. и мясом морозилки забивали. без оглядки, что трудоспособный мужик в наличии. и вот проходит год. картина маслом. в каком то посте эта дама отписывается - а нам никто не помогал!!!
Ольчик1998• 03 сентября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А чого відмовилася?