язззззь!!!• 03 сентября 2023
Ті хто рахує ккал ви прямо всю їжу зважуєте?
Я на око записую в програму скільки грам з´їла і чоло саме, але там є похибка звісно.. в той же час все важити це вже занадто. Ще і ваги за собою носити по закладах харчування...і у всіх на виду зважувати...
Пупуговка• 03 сентября 2023
Спочатку зважувала геть усе,потім навчилася визначати на око.
Ну а з ресторанами навіть простіше,у меню пишуть вагу готової страви
язззззь!!!
• 03 сентября 2023
Ответ дляПупуговка
Я знаю що пишуть, але часто не достатня вага виходить по факту. Я працюю в ресторанному бізнесі і знаю це)
Пупуговка• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Попросіть зважити ваше блюдо. Буде додатково ще знати,чи дурять вас чи ні
Люблю ВалЄру• 03 сентября 2023
Дома взвешиваю всё. Очень расстраиваюсь, когда типа-ПП салат с шариком моцареллы тянет на 550 ккал
В кафе полагаюсь на вес, указанный в меню. Если по факту он вдруг окажется меньше - мне же лучше
ИМХОля• 03 сентября 2023
Я в этом отношении маньячка. Взвешиваю всё и часто таскаю за собой весы, но не в ресторан, конечно.
ніколи такого не було• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ну якщо з´їсте меншеи- Вам же користь.