Обижулька• 04 сентября 2023
Ботокс - після корекції не зафіксувалась міжбровкаа
Дівчата, підкажіть будь-ласка
Місяць тому робила ботокс і через 2 тиждні корекцію.
Але я бачу що міжбровка процентів на 40 лише взялася і брови опустились(
Можливо ще піти коррекцію , щоб вирівняти це?
До лікаря свого заптсалась, цвкавить ваш досвід
Тра Ля Ля• 04 сентября 2023
Я розчарована в 28 вже помітні заломи лоб і гусячі лапки, ботокса вистачило тільки на 3 міс літа, а сам лікар який мені колов казала що в неї тримається тільки місяць це може бути індивідуально в організму
Кристиночка-кот• 04 сентября 2023
Диспорт мне лучше подошел, было такое тоже что укололи ботокс и не взялся может препарат уже к дате срока подходил ( это уже на совесть косметолога)
Оч@ров@Шк@• 04 сентября 2023
Скоріш за все Ваш лікар використовує слабкий препарат, в мене так теж було, ефекта вистачило місяця на 2 і фіксація була так собі. Змінили косметолога - ефект супер
Обижулька
• 04 сентября 2023
Ответ дляКристиночка-кот
Зрозуміла
А зараз можна ще робити корекцію ?
Щоб підняти брови?
А зараз можна ще робити корекцію ?
Щоб підняти брови?
Обижулька
• 04 сентября 2023
Ответ дляКристиночка-кот
Оце да(
А диспорт скільки у Вас тримається?
Обижулька
• 04 сентября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Автор, а скільки зараз коштує ця процедура? дякую
4000 грн Рівне
Головний кошак• 04 сентября 2023
у меня нейронокс держался дольше всего, ботокс не колола, колола диспорт... косметолог с дипломом дерматолога развела его в чем-то, колола прокалывая кожу и выбрызгивая оплаченный мной препарат наружу, взялось отвратно
коррекция почти через месяц за мои опять деньги - та же хрень, постояло всё всего месяц и то еле-еле
до и после того был нейронокс, держался месяца 3-4 и потихоньку рассосался
Обижулька
• 04 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Дякую
Шкідлива молекула• 04 сентября 2023
опущені брови навряд піднімете, я б уже не чіпала і пішла до іншого косметолога наступний раз. Зараз щоб швидше вивести - спорт, сауна, масаж. Через 3 місяці зробіть у нормального лікаря.
Кристиночка-кот• 05 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Зрозуміла
А зараз можна ще робити корекцію ?
Щоб підняти брови?
А зараз можна ще робити корекцію ?
Щоб підняти брови?
Сколько прошло после ботокса времени ?
Кристиночка-кот• 05 сентября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
140 дол
Кристиночка-кот• 05 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Оце да(
А диспорт скільки у Вас тримається?
1,5 года межбровье