Поросенка• 04 сентября 2023
Чи можна якось дізнатися сімейний стан і кількість дітей людини?
Тирамісу на терасі• 04 сентября 2023
Ну це якби особиста інформація.
Якщо були справи по розірванню шлюбу або стягнення аліментів, то в судовому реєстрі це видно
Найщасливіша• 04 сентября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну це якби особиста інформація.
в судовому реєстрі ці дані хіба не приховані?
Я нє Матрьошка!• 04 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
надо смотреть по ФИО на сайте судова влада, стан розгляду справы, потом переход в реестр судебных решений, где все особа 1,2,3. По контексту понятно о ком речь.
Тирамісу на терасі• 04 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
В судовому реєстрі приховані, а от в стані розгляду справ - ні
Маю декілька думок• 04 сентября 2023
В (Заксі) Відділі державної реєстрації актів цивільного стану. В реєстрі вводиться прізвище і рік народження і вуаля вся інформація.
Поросенка
• 04 сентября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
а як мені туди попасти?