Соня-сонятко• 04 сентября 2023

Тема для дорослих про дорослі речі!!!! Про секс

Ну я на всякий випадок попередила
Дівчата, це якийсь треш((( неначе пороблено. Чи міняти свої смаки, та дивитися на молодших. Чому мені попадаються або майже імпотенти, або скоростріли. Вікова категорія чоловіків 42-50 років. І чоловіки неначе хороші.і все чудово. Як тільки доходить до сексу- все " і що це було?? А я?? "
Хто зустрічається з чоловіками 35-40 років? У ваших проблем немає з потенцією? Просто для розуміння, що в цьому віці можна розглядати чоловіків чи ще молодшого дивитися
Пампушечка• 04 сентября 2023
Мужу 37, проблем нет
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
А скілтки вам років?
Пенек Возмездия• 04 сентября 2023
Смотрите в сторону по-моложе.
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляПампушечка
Мужу 37, проблем нет
Бажаю щоб і через 30-50 років так само було у вас 🙏
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А скілтки вам років?
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Смотрите в сторону по-моложе.
Тобто все таки ровесники все більше шансів знову на таке попастися?
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
В чого тоді у вас категорія аж до 50 років
Мені 39 моєму хлопцю 33
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Мені 39 моєму хлопцю 33
Ну мені такі подобаються
Люблю ВалЄру• 04 сентября 2023
мабуть вам такі попадаються просто ) в мене були чоловіки і 45 і 49 років. Все працювало як треба і кожен день ))
Деловитая• 04 сентября 2023
58 - ещё стоит нормально
Вам телефонограмма• 04 сентября 2023
47 років чоловіку. все норм. але я возитися довго не люблю.
Вам телефонограмма• 04 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Мені 39 моєму хлопцю 33
це ненадовго
Нашли в капусте• 04 сентября 2023
Начала встречаться со скорострелом. Удалось переучить. Теперь секс с прелюдиями, обязательными оргазмами от пальцев, языка или игрушек, а уже потом секс . Иногда быстрый( но мне у кому времени уже и так хорошо) , но в основном стал долгий, в разных позах. А на заре отношений кончал за минуту. Я тут тему когда-то создавала. Очень хороший мужчина, но вот с такой проблемой. Мне посоветовали или его не мучить и искать по темпераменту, или поговорить. Я поговорила. И интим стал качественный, частый и чуть не до потери сознания. Я рада, что прослушалась к советам. Мужчине 40 лет
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну бо ті, що мають проблеми, ті до мене😂
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
це ненадовго
Вже шостий рік, але так йому колись теж буде 39😂
Пешеходик• 04 сентября 2023
Автор, что в вашем понимании быстро? Все разные. У меня всегда обычно была проблема, что мужчины долго. Сейчас моему мужу 48. Он может долго. Но мне особо долго не всегда и нравится. А вообще надо разговаривать с мужчиной. Они в курсе, как вы хотите? И прям не хотят под вас подстраиваться совсем?
Бамбарбия! Кергуду.• 04 сентября 2023
Я тоже скорострелка . 10-15 минут фрикций и готово.
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Ну от останній він якийсь дуже швидко і якось ніяк. Може дійсно, повчити. Такого мабуть якось більше шансів підлаштувати під себе ніж того, у кого вже все
Даю справку• 04 сентября 2023
чоловіку 46, ерекція шалена, навіть коли дуже замучений. а про скоростріла-хвилин 20 мінімум, сподіваюсь, так буде ще певний час)
люблю_тортики• 04 сентября 2023
Моему 41, все прекрасно пока. Такими не делятся)
Пешеходик• 04 сентября 2023
Автор, вы понимаете, что все разные. Если мужик эгоист, то толку не будет. Если альтруист, то шансы есть
МатьЧасть• 04 сентября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Мне меньше достаточно
Пару раз в году можно и на полчаса сделать ’заплыв’ 🙄
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляПешеходик
Ну як швидко, я не засікала. Але ну сам акт максимум хвилина півтори. А мені то тільки налаштуватися. Ну це були перші вихідні разом і я думаю чи ’ ну його нафіг’, чи таки спробувати ще.
Може то просто з радості
Бамбарбия! Кергуду.• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Може то просто з радості
А второй раз ?
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Тобто терплять навіть якщо по життю не твоє/ не дуже хороша людина? Головне щоб барсік гарно гавкав?
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А второй раз ?
Так і другий, і третій.
Далі вихідні якось закінчилися
Не кую, не мелю• 04 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Як розмова вплинула,на здатність не кінчати швидко? Я розумію,що там може прелюдія довша стала,там іграшки з сексшопу з´явилися,але як він перестав кінчати не через дві хвилини,а через 20 наприклад
Вам телефонограмма• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так і другий, і третій.
Далі вихідні якось закінчилися
нехай головою працює
Тушьмушьнюшь• 04 сентября 2023
проблеми були, стояв погано
Пешеходик• 04 сентября 2023
Разные позы надо пробывать. Можно прерваться. Мы можем долго, но в разные позах, или прерваться и отдохнуть...по-разному. Мой муж в одной позе быстро кончает, в другой-нет