Соня-сонятко• 04 сентября 2023

Тема для дорослих про дорослі речі!!!! Про секс

Ну я на всякий випадок попередила
Дівчата, це якийсь треш((( неначе пороблено. Чи міняти свої смаки, та дивитися на молодших. Чому мені попадаються або майже імпотенти, або скоростріли. Вікова категорія чоловіків 42-50 років. І чоловіки неначе хороші.і все чудово. Як тільки доходить до сексу- все " і що це було?? А я?? "
Хто зустрічається з чоловіками 35-40 років? У ваших проблем немає з потенцією? Просто для розуміння, що в цьому віці можна розглядати чоловіків чи ще молодшого дивитися
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
нехай головою працює
Працював. І руками, і головою.
Я коли ото пальцями туди лізуть - не люблю. І куні так собі. А ще як щетина трішки 🫣.
То для налаштування. А задоволення я вже отримую від самого сексу. Особливо в одній позі. Але тут потрібно ну хоч хвилин 4-5.
А тут так налаштувалася, завелася, сіла ( соррі за подробиці) ’ сонечко я всьо’

😡😡😡😡 А я не всьооооо .
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Тобто терплять навіть якщо по життю не твоє/ не дуже хороша людина? Головне щоб барсік гарно гавкав?
А що ви не знаєте що секс гарний коли і з людиною в інших планах класно. Не буває так як ви написали
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Буває.
Маю натхнення• 04 сентября 2023
у меня такие же дамы(
та не сосет, та не даёт, та даёт но не туда(
хоть плачь, девочки((
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляМаю натхнення
у меня такие же дамы(
хоть плачь, девочки((
Клуб незадоволених сексом виходить
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Буває.
Буває що просто секс, і в інших питаннях люди не пересікаються
Хоча різні фетіши в людей бувають)))))
Сарафанное радио• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Працював. І руками, і головою.

😡😡😡😡 А я не всьооооо .
М-да... как же вас удовлетворить, если вы ничего не любите?
Одна поза и все?
Нашли в капусте• 04 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Як розмова вплинула,на здатність не кінчати швидко? Я розумію,що там може прелюдія довша стала,там іграшки з сексшопу з´явилися,але як він перестав кінчати не через дві хвилини,а через 20 наприклад
Перестал. В моем случае, был оооочень не опытный мужчина. И для себя я решила, что он просто не знал как. Другие, видимо, молчали. А по всему его поведению, я б сказала, что за жизнь у него одна, максимум 2 были. ( я так думаю). Поэтому, в нашем случае это соаботало
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляСарафанное радио
Одна поза и все?
Оргазм тільки в одній позі. Інші просто приємно. Але ж і тут. Приємно не встигає за 1 хвилину
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Працював. І руками, і головою.

😡😡😡😡 А я не всьооооо .
Я думаю діло не в чоловіках
люблю_тортики• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
После 40 мужик уже больше ни дня чего и не нужен)) 😂
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я думаю діло не в чоловіках
Класика. Сама винна що у чувака на тебе не встає. Або за пару секунд фініш.
Довела мужиків
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Да? То тоді дійсно тільки молодших.
Найщасливіша• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Milf.
Мне 20. Замутим?
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Milf.
Мне 20. Замутим?
Боже, у мене хрещенику стільки ж. Я так не можу.
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Milf.
Мне 20. Замутим?
Доросла до мілфи🍾
Неробименінерви• 04 сентября 2023
Ответ дляМаю натхнення
у меня такие же дамы(
хоть плачь, девочки((
Блин ну я тоже сначала ничего кроме обычного секса не делаю. Мне надо время, чтобы привыкнуть к партнеру. Я могу многое, но не сразу. Может и ваши партнерши также?
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Довела мужиків
Ні, це висновок з того що ви написали. По-перше жінка повинна знати своє тіло і не соромитись ні кунілінгусу ні інших пестощів
Ви повинні вміти отримувати насолоду від сексу, якимось же чином чоловіку потрібно вас збудити, щоб кров почала прибувати в органи малого тазу і щоб ви отримали яскравий оргазм, а ви відразу пишете те не люблю, будь ласка без пальців))))
Хто знає своє тіло, знає багато способів як отримати оргазм
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ну да. Не буде ж весь асортимент в першу ніч.
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Соромитися і не любити - то різні речі. Мене не потрібно там терти аби я збудилася. Технічно там може просто з´явитися змазка , але не бути при цьому реально збудженою . Сексолог з вас так собі
Дуняша• 04 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Він хоче просто, щоб в перший раз вона відразу як в порно, і щоб після цього більше не зустрічатися:-) Таких дурних вже немає, тому і жаліється тут:-)
Дуняша• 04 сентября 2023
Молодші з мого досвіду можуть бути ще гіршими, у мене таке враження, що імпотенція просто шалено помолодшала. Я мала досвід з чоловіками до 40, у яких у презервативі уже взагалі не стоїть....А це все наслідок інфекцій через велику кількість партнерш у минулому. Яка тут буде потенція? Мені здається ті, що під 50 то трохи інше покоління, виросли без тіндера і сайтів знайомств, тому у них і ситуація краща.
Найщасливіша• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Та давай.
Шо у тебе з фігурою?
Бокс-орун• 04 сентября 2023
Среди мужчин, с которыми я встречалась, были 37-45-летние мужчины. Проблем с потенцией у них не было
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Та давай.
Шо у тебе з фігурою?
Та ні, вибач. Для мене то що з сином.
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляБокс-орун
Пощастило)
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляДуняша
І до сексу щоб нічого не витрачатися. Але від неї і горловий, і ас, і акробатика в ліжку. А ще краще в авто. І бажано в її . Бо батя сьогодні машину не дає
Найщасливіша• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Та ні, вибач. Для мене то що з сином.
Можу 5 палок за ніч.
Будуть ноги боліти від оргазму
Бокс-орун• 04 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Пощастило)
Зато у моего бывшего мужа проблемы с эрекцией и потенцией были уже в 24 года
автор Соня-сонятко • 04 сентября 2023
Ответ дляБокс-орун
У хлопця тільки життя починається, а він вже має такі проблеми ((