Гарні диньки• 04 сентября 2023
Хелм-Варшава купити квиток
Дівчата, підкажіть, будь ласка.
Вже купила у застосунку Укрзалізниці білет Київ-Хелм. Тепер на польському Колео шукаю білет з Хелму до Варшави. З Києва в Хелм поїзд прибуває в 17-27.
Чи правильно я розумію, що мені потрібно вибрати перший з варіантів?
Гарні диньки
• 04 сентября 2023
Ответ дляAnutka88
Я тут купувала , треба брати на 18:08 год
Дякую!
Гарні диньки
• 04 сентября 2023
Не потрібно вводити дані всіх пасажирів? Нас двоє, я вказала, що потрібно 2 квитки, а дані система запросила тільки одного пасажира. Ще не оплатила.
Tatyana_1975• 04 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Так, все правильно