Гарні диньки• 04 сентября 2023

Хелм-Варшава купити квиток

Дівчата, підкажіть, будь ласка.
Вже купила у застосунку Укрзалізниці білет Київ-Хелм. Тепер на польському Колео шукаю білет з Хелму до Варшави. З Києва в Хелм поїзд прибуває в 17-27.
Чи правильно я розумію, що мені потрібно вибрати перший з варіантів?
Anutka88• 04 сентября 2023
https://www.europodorozh.com.ua/results/khelm/vars...

Anutka88• 04 сентября 2023
Я тут купувала , треба брати на 18:08 год
автор Гарні диньки • 04 сентября 2023
Ответ дляAnutka88
Дякую!
автор Гарні диньки • 04 сентября 2023
Не потрібно вводити дані всіх пасажирів? Нас двоє, я вказала, що потрібно 2 квитки, а дані система запросила тільки одного пасажира. Ще не оплатила.
Tatyana_1975• 04 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Так, все правильно
автор Гарні диньки • 04 сентября 2023
Ответ дляTatyana_1975
Так, все правильно
Дякую