Доброго дня! Підписуємо договір із приватним садочком і хотіла б почути досвід інших батьків.
Чи у всіх приватних садках договори побудовані приблизно однаково?
У нашому договорі, наприклад:
* зазначено, що садок надає послуги денного догляду, а не освітні послуги;
* є пункт про те, що виконавець може в односторонньому порядку змінювати договір;
* є положення про те, що батьки приймають на себе ризики, пов’язані з інфекційними захворюваннями та воєнним станом, і матеріальні претензії у зв’язку з цими ризиками до садка не пред’являються;
* передбачені досить широкі повноваження садка щодо зміни внутрішніх правил.
Хотілося б зрозуміти, чи це типова практика для приватних садків, чи нам просто трапився договір, який максимально захищає інтереси садка? Буду вдячна, якщо поділитеся своїм досвідом.
У нашому договорі, наприклад:
сладкий_ноябрь• 2 часа назад
Залежить від садка.
Якщо освітні послуги не надає, то занять можливо не має, а можливо вони є лише в старшій групі. А по факту вони й не потрібні, в такому віці найкраще дати розвиваються комунікує з собою
Ну не кожен садок має сховище, в любому випадку несете відповідальність за дитину ви.
І про які внутрішні зміни йдеться?
Ліцензія в садочку є?
Бо це теж може бути причиною «не надаємо освітніх послуг»
І про які внутрішні зміни йдеться?
Ліцензія в садочку є?
Санька-4b93• 2 часа назад
Ответ длясладкий_ноябрь
Залежить від садка.
І про які внутрішні зміни йдеться?
Ліцензія в садочку є?
І про які внутрішні зміни йдеться?
Ліцензія в садочку є?
Садик без укрытия не может сейчас работать. Соответственно, нет у них лицензии образовательной или она не действует в период военного положения. Все на страх и риск родителей о чем и сказано в договоре.
сладкий_ноябрь• 2 часа назад
Ответ дляСанька-4b93
Садки в Києві мають сховища одиниці :)) і це не заважає батькам водити дітей.
Ті сховища які називають сховищем ні про що, якщо ракета влучить в садок, то похоронить там всіх.