sur_sur• 04 сентября 2023

Рожденные в ссср, "вас не депрессует"

що боти, які щоденно створюють варіації на подібні ватні теми, після зняття ананонімів не пишуть жодного коментаря, а тема розростається на 20 сторінок?
Pavelolka• 04 сентября 2023
Депрессует - это как? Я не реагирую так остро на пустое.
автор sur_sur • 04 сентября 2023
Ответ дляPavelolka
Ну так як у топовій темі запитали?)
А там вже на майже 20 сторінок зреагували.
Vita_Nikita• 04 сентября 2023
Нет,потому что что могут знать об этом люди,которых в проекте даже не было))
personality• 04 сентября 2023
Ответ дляVita_Nikita
Ну давай, розкажи на про пломбір по 3 копійки 🤤
Vita_Nikita• 04 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Во-первых,не хер мне тыкать...Во-вторых,еще раз пост мой прочти....мороженое по 3копейки ..
NYC• 04 сентября 2023
По фиг, тему не читала. А детство на то и детство, чтоб быть счастливыми.
personality• 04 сентября 2023
Ооо совєцка культура поперла😂😂😂
vihola• 04 сентября 2023
На жаль, совок справді зростив потужний пласт людей, в яких нічого не залишиться, якщо забрати російську мову, радянську культуру, традиції.
Не може бути, щоб в їхніх предків до совка нічого не було. Очевидно, або добровільно зрікались, або під тиском окупантів зреклись, або самі були окупантами.
rybka21• 04 сентября 2023
Я вже звикла до того що Совєтчиця це прихисток для безкінечної кількості рашаботів. І почуваються вони тут вільно і комфортно.
vihola• 04 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Будь яка жива істота розмножується в комфортних умовах.
А чому деякі організми почуваються комфортно на українському форумі, в період коли український народ веде боротьбу за виживання, загадковий феномен.
автор sur_sur • 04 сентября 2023
Ответ дляVita_Nikita
Але навіщо у таких темах такі баталії?))
Люди ж ведуться))
Vita_Nikita• 04 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
Люди ж ведуться))
Не знаю,не читала.Я и в Вашу случайно зашла,промахнулась))
автор sur_sur • 04 сентября 2023
Хотіла ще Голосувалку створити)
vihola• 05 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
Хотіла ще Голосувалку створити)
А що хотіли запитати?
статистика очевидна:
50% любителів сталіна та параші, як до повномасштабного нападу.
автор sur_sur • 05 сентября 2023
Ответ для vihola
А що хотіли запитати?
статистика очевидна:
Те ж що і у темі, з варіантами відповідей))
nabludatel• 05 сентября 2023
Для мене совкодрочери - це люди схожі на отих неадекватних ’бабок путіна’, які з якогось захаращеного російсько подвір´я знімають звернення до Байдена. І навіть не розуміють, які вони смішні, недолугі і далекі від реальності.
Або люди накшталт тих росіян, які їздять по рашці з надувні макетом ракети за даху старючої машини.
Тобто повністю відірвані від реальності люди, які не розуміють наскільки недоречні і неатуальні їх спогади про райдужне життя в совку у світлі теперішньої війни, яку веде з нами нащадок совка рашка.
vihola• 05 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Як би ж то просто неактуальні.
Русофільство та совкодрочерство кацапів притягує. Якщо за тобтою сумують, все тобі забули/пробачили, вірять тобі, закривають очі на правду, як туди не прийти знову вбивати і грабувати.
TaFo• 05 сентября 2023
Ответ дляpersonality
випейте пігулки
TaFo• 05 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
Люди ж ведуться))
а нащо срач починаєте? щоб що?
nabludatel• 05 сентября 2023
Ответ для vihola
Як би ж то просто неактуальні.
В тому то і справа, що люди з нормальною психікою, реалізовані в професії, сімейному житті не сумують за совком. Вони чогось досягли, їм є що втрачати, але є і до чого прагнути. Коротше кажучи - нормальні середньостатистичні українці. Вони якщо не в 2014 році, то 24.02 закрили для себе ностальгію за совком.
І залишись лише повністю неадекватні ’міські божевільні’, які нічого не мають і вони хочуть когось у цьому звинуватити. Вони хапаються за думку, що в совку їм було б краще. Але на прикладі моїх родичів в окупації скажу, що це не так. Мої рідні-совкодрочери дуже швидко перестали любити совок коли до них прийшла росіюшка.
nabludatel• 05 сентября 2023
Ответ дляTaFo
а нащо срач починаєте? щоб що?
Щоб показати нормальним людям всю нікчемність совка і совкодрочерів.
Бо це за ними сюди до нас прилізла росіюшка.
Це вони створили для путіна хибну картинку величезного бажання українців повернутися в совок.
Дуже хочеться сказати всім совкодрочерам: ’Виходьте, за вами прийшли’.
Lyucia2• 05 сентября 2023
Я розумію, що то вкиди з того боку, але відписуюсь, бо маю свою думку. І я хочу, щоб там розуміли, що якщо тут і є вата, то це точно не більшість. Зрозуміти більше вони, нажаль, не здатні.
MagaMama• 05 сентября 2023
Мене депресує, що люди молодші за мене взагалі той срср згадують у своїх розповідях та роблять якісь висновки. Та ви ж немовлятами були у кращому випадку, а туди ж , як же там класно було.
Ollka• 05 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Пломбир стоил 22 копейки
Мороженое в вафельном стаканчике 7 коп, а в картонном 3 копейки.
Хлеб от 16 (серый) до 22 коп (белый)
К слову зарплата мамы была 75 рублей (кондитер), папы инженера 95.

Я родилась в 1977 году
Ирина_Б_• 05 сентября 2023
Ответ дляMagaMama
это да, эксперты рожденные в 90е)
Ollka• 05 сентября 2023
Ответ для vihola
Чому Ви так думаєте?
Всі мої нормально прилаштувалист до умов в Україні, і жоден не хоче совок назад.
Це свекруха 75 р , її тато 97 років, свекор і купа їх рідні.
Мої трохи молодші 70-73.
Все село тата і сестри - лише від одного чула що хоче в СРСР, але вір минулого року туди й поїхав - в білорашу, бо вижили з села.
Ollka• 05 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
Люди ж ведуться))
То вони ще не адаптувались на форумі
Закалки не вистачає
personality• 05 сентября 2023
Ответ дляOllka
Пломбир стоил 22 копейки
Хлеб от 16 (серый) до 22 коп (белый)

Я родилась в 1977 году
От серйозно, нахіба мені ця безцінна інформація?
Ollka• 05 сентября 2023
Ответ дляpersonality
На Ваш коментар про пломбір по 3 коп
Чомусь де Ви його написали)