Головний кошак• 05 сентября 2023
Перевтома. Мабуть
Де взяти сили жити? Ні, у мене не депресія. Є мрії, плани. Я не лінива. Є діти( мотиватор), друзі. Але останнім часом ( років 3 так) мені здається що мій ресурс вичерпано. Я дуже швидко згасаю. Да, я знаю спорт, танці, подорожі. Було. Не допомагає.
Я іноді панічно шукаю якесь джерело натхнення, ось неначе знайшла і за пару годин погасла. З психологом працювала.
Мене це лякає. Бо я не знаю що робити. Просто брати і робити не виходить.
Чи то в моєму віці всі так живуть? І просто змиритися , робити щось . І не вимагати від себе нічого?
Цікаво було б поспілкуватися з дівчатами 35+. Без образ, молодші, але в вашому віці я гори могла перевернути. Жила в режимі активності 24/7. Іноді спала по пару годин. Тому то трішки не актуально буде
Я хочу далі так. Не виходить.
Море Щастя• 05 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Ну? Так вы еще малолетка считай) А чего ноете?
Безпорадна Кроко• 05 сентября 2023
Старість не радість..) А якщо серйозно то налагоджуйте особисте життя.
Зупка_цем• 05 сентября 2023
Мені 43, просто змиритися. На вихідних я більше люблю читати книгу чи дивитися фільми, навіть зарядку не можу себе заставити робити через недостатність ресурсу, як ви пишете). Іноді ходимо з дітьми гуляти, і на цьому все.
Головний кошак
• 05 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Мені прям п....ць як легше стало😂.я ж написала в чому проблема
Головний кошак
• 05 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ой, останні спроби налагодити особисте життя спровокували якраз таки період депресії. Я після останнього собі сказала, що поки мабуть стоп
Медсестричка• 05 сентября 2023
В каждом возрасте свои задачи, возможно задачу носиться активной козочкой вы уже выполнили, теперь приходит время получать удовольствие от проживания, а не достижения. Ну и отделить то, что важно вам, от того, что общество считает важным для нас.
Мне 43, горы сворачиваю, то очень плавно, в своем темпе)))
Море Щастя• 05 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Многие и 20 так себя ощущают, как вы описали.
Море Щастя• 05 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Какая старость? Ей 38. Мне к примеру 46, и я чувствую себя на 20. А в 38 я девочкой была.
Головний кошак
• 05 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
От і я ще років три тому мала повно енергії. Зараз не виходить. Пила ашваганду, магне В6. Ходила на танці ( зумба). Бігаю . Або просто гуляю.
Але якщо раніше, наприклад, я могла 3-4 зустрічі в різних кінцях Києва провести. Потім з дітьми ще , поспати пару годин і вранці сповнена енергії. Зараз я постійно хочу спати. Поговорила онлайн - годину можу просто відключиьися.
Я не знаю що трапилося.
Море Щастя• 05 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я не знаю що трапилося.
У вас есть лишний вес? Я когда набираю, тоже подобное случается. Жир всю энергию отбирает себе в депо.
Головний кошак
• 05 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
А ви знаєте, якраз три роки тому я почала поправлятися сильно🤔. Не зважаючи на постійний рух.
Медсестричка• 05 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я не знаю що трапилося.
Вы еще учтите, что в стране полтора года война идет. Это забирает много сил, мы все находимся в стадии истощения, слишком много неопределенности и опасности. Поищите последнюю лекцию Сапольского, которую он читал для украинских психологов, так он описывает механизм этого состояния. Изменения происходят на уровне нейрофизиологии. Если будете требовать от себя столько же, сколько требовали до войны - свалитесь
Море Щастя• 05 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Да, ожирение страшно энергию отбирает, особенно в 30+ это противопоказано, если хочешь чувствовать себя хорошо.