Аристократка-тунеядка• 06 сентября 2023
У когось кава провокує головний біль?
Результат:
вже голосів:
23 (65.71%)
Ні
10 (28.57%)
Так
2 (5.71%)
Не пʼю каву
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляПуки-куки
Так, не завжди, але буває
Але у мене низкий тиск, не знаю чому ще
У мене теж низький. Мало би бути після кави добре, але ні
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А у вас с давлением все ок?
110/70
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЧервона рута
Може у вас високий тиск ?
110/70
Пуки-куки• 06 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
110/70
У меня 90/60 завжди
Але кава кожен день зранку
Но іноді головна біль жахлива
Але кава кожен день зранку
Но іноді головна біль жахлива
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляVova735
Нет, у меня не провоцирует, пью каждый день без сахара, бодрость и хорошое настроение.
Ви чоловік? У мого чоловіка теж не болить від кави. До мігреней схильні жінки. А саме мігрень викликає кава (не простий головний біль напруги)
Работать надо• 06 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
110/70
Це не низький тиск, це норма. Тому після кави можливо у Вас піднімається і болить голова.
Работать надо• 06 сентября 2023
Я не п’ю кави, бо піднімається тиск і тоді мінімум пів дня погано себе почуваю. П’ю каву без кофеїну.
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Піднімається до 120/80. Це теж нормальний тиск, і голова боліти не повинна
Работать надо• 06 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так якщо для Вас норма, а після кави 120, то вже ж піднімається. У кожного своя норма, зрозумійте. У Вас 110, у когось норма 130
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Неврологи пишуть, що від тиску голова не болить. Тільки якщо під 200
Работать надо• 06 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не знаю я такого і хто що пише. У мене є мама, тато, я і апарат. Якщо болить голова, нудить, слабкість-більш за все високий тиск
Не будь КакСвета• 06 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Может, для автора это и норма, но для меня, например, это низковатое давление. У меня раньше всегда было 120/70
Соседушка• 06 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Я от головной боли рыгаю
Кружите меня,кружите• 06 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я вам скажу що у мене таке буває від кави поганої якості. Я вже не граю в ті ігри і завжди купую каву в одному місці і додому вони мені мелять
Невловимий Джо• 06 сентября 2023
В мене кава посилює алергію і мастопатію
тому дуже рідко вживаю. А в чоловіка в голові свистіть починає... ех, мля
Аристократка-тунеядка
• 06 сентября 2023
Ответ дляСоседушка
Я от головной боли рыгаю
Це мігрень
Форточка• 07 сентября 2023
Після того,як я купила собі тонометр, з´ясувалося, що саме при мігрені в мене абсолютно нормальний тиск. Нормальний для мене це від 90/70 до 110/70. При 120 мені погано, саме для мене це не норма. На мігрень в моєму випадку впливає не кава, але в дні ,коли відчуваю, що починається, каву не п´ю.
Доречі, спеціально перевіряла, кава підіймає тиск не критично.