вАлнуюся сильнА• 06 сентября 2023
видалення тату лазером
Підкажіть, будь ласка, чи реально видалити невелике татуювання лазером, і скільки сеансів може знадобитися. Може хто стикався, має досвід. Розмірковую - видаляти чи обновити, трохи змінивши малюнок
Стервочка• 06 сентября 2023
Я обновила и очень этому рада.. при этом у меня было не маленькое, а стало совсем не маленькое)
вАлнуюся сильнА
• 06 сентября 2023
Ответ дляСтервочка
мені теж рекомендують оновити, освіжити і зробити абгрейд, але попередили, що малюнок буде трохи більший за попередній. Що так і дешевше і швидше. але вагаюся, хотілось взагалі прибрати.
А ось і я• 06 сентября 2023
Удаляйте. Перебивайте в цвет кожи. Многие с возрастом сожалеют о том, что набили. Особенно те, кто вышел на новый уровень жизни.
вАлнуюся сильнА
• 06 сентября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
вот! идея для прибыльного стартапа - салон удаления тату.
видалення зараз можна зробити практично в кожному тату-салоні. не дуже стартонеш тим, що вже працює і так, та потребує дорогого обладнання
вАлнуюся сильнА
• 06 сентября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Посмотрите варианты перекрытия, удалить всегда успеете.
так, зараз працюю над цим, є задумки, Стосовно - для мене 7 сеансів (середня кількість) - нереальна втрата часу без гарантій повного видалення. Хотіла дізнатись чи це справді так, як мені зазначили у салоні.
Та никада в жизни• 06 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну, удаление же ни быстрый процесс. Зависит от глубины, как проник пигмент, от размера самой работы по площади, ну и возможно мощности лазера. И сделать за раз не реально. Думаю вы найдете вариант для перекрытия.
Манкоголік• 06 сентября 2023
Очень много сеансов нужно,чтобы удалить
Лучше уже перекрыть другой тату
вАлнуюся сильнА
• 06 сентября 2023
Дякую, все більше готова перекрити замість видалення. там не велика площа, не дуже кидається в очі, я його хотіла досить довго - мабуть залишу, дам друге життя в іншому вигляді