Сьогодні переконалась. Я в шоці, вони були на 100 грн дешевші, ніж в брокарді. Прийшла оглядати перед отриманням, з першого погляду видно, що підробка. Навіть колір банки інший
Ответ дляLana.._
Покажіть
Що покажіть? Я подивилась і пішла
Vasilek-7076• 06 сентября 2023
Дівчата, а хто користувався такими, як на фото нижче? Дуже їх хотіла, купувала в Єві, тестер. І таке розчарування, вони пахнуть тільки коли носом ткнутися в місце, куди пшикнула. А так взагалі їх ніхто на мені не чує. Це підробка попалась, чи вони на всіх такі «тихі»?
Юлия_Юлия-2175• 06 сентября 2023
Ответ дляVasilek-7076
На запитання саме про ці парфуми не відповім, хоча схильна думати, що в єві підробка.
Але ще може бути варіант, що на вашій шкірі легкі аромати не затримуються.
Я так купила собі натюрель ів роше - умовно кожна друга клієнтка ними захоплюється, а я їх практично не чую ні на собі, ні у флаконі. Якби вони були таким ароматом-невидимкою, то не користувалися б такою популярністю.
Важчі аромати на моїй шкірі затримуються.