Кашка-маняшка• 06 сентября 2023

Прискорювач росту для кактусів (добрива)

Хтось може займається рослинками і може порадити якийсь перевірений прискорювач росту для сукулентів і кактусів ?
Чудо в декрете• 06 сентября 2023
А навіщо вам його прискорювати? Якщо буде недостатньо світла, вони витягнуться і не будуть цвісти без додаткового підсвічування. Я використовувала будь-яке добриво для кактусів , але з весни по осінь
автор Кашка-маняшка • 06 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Хочу виростити пошвидше, бо по задуму будуть зачісками для садових фігур... ось приклад
Чудо в декрете• 06 сентября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Прикольно. Краще може готові пошукати на олх, наприклад. Таку шевелюру доведеться пару трійку років нарощувати. Або ж ріддобрювати, підсвічувати і не давати період спокою, але тоді температура повинна бути не менше 20 градусів
автор Кашка-маняшка • 06 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Готових або немає або не пересилають через тендітність... мушу вирощувати.. температура не проблема, в принципі і лампу маю ультрафіолетову - можу підсвічувати... але і підвіконня на 9му поверсі, сонячна сторона, нічого не створює тіні...

Пару років можу потерпіти - аби не 5-10років
Чудо в декрете• 06 сентября 2023
Ответ дляКашка-маняшка

Я не рам´ятаю точно, Але здається, таким кактусам пряме сонячне світло може зашкодити погугліть. Це епіфіти чи щось таке.
ПлакалаВАвто• 06 сентября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Цікава ідея .
Поки ростимуть кактуси можете спробувати для зачіски плющ посадити чи якусь ліану, яка росте швидко. А вже потім змінити зачіску.
По добривах потрібно дуже орієнтуватися в складниках і пропорціях, бо добрив багато тм продають, купляю недорогі навгад, то по деяких кімнатниз рослинах взагалі прогресу не бачу, а деякі ростуть.
Але з кактусами не дуже дружу, в мене довго ріс би до потрібного стану.
автор Кашка-маняшка • 07 сентября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Цікава ідея .
Так, плануються різні зачіски ... мені багато всяких зачісок потрібно виростити ;)
Багиня• 07 сентября 2023
Другу зачіску зразу садіть у подібну ємність, бо при пересадці та травка не так буде виглядати і півроку буде знов відростати.