Форточка• 08 сентября 2023

Як правильно поводитись

Мені 30 йому 34. Познакомилась інтернеті, При зустрічі він запитує куди йдем? Що треба відповідати? Як зайшли в кафе чи ресторан що будеш так само що ви заказуйте???
І що казати якщо він каже йдем просто пройдемося
Lanas67• 08 сентября 2023
Ну так нормальные вопросы,в чём проблема?
Люблю ВалЄру• 08 сентября 2023
Вам не 30, а 12, походу
автор Форточка • 08 сентября 2023
Не знаю напевно щось зі мною не так, Я після розлучення не знаю навіть як вже правильно поводитись чесно
Кундалина• 08 сентября 2023
Вы первый раз на свидании?
бювет_в_обед• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
А бути просто собою і робити і казати те, що хочеться, не варіант?
автор Форточка • 08 сентября 2023
Ответ длябювет_в_обед
1-й раз пішла з ним він запитав що будеш,
Я сказала стакан соку і все посиділи годину прогулялись, 2-й раз зайшли в бар заказав піцу і Знов стакан соку, 3-й раз просто прогулялись, раз казав ідем десь посидимо я сказала та ні сьогодні ні і він більше не предлагав просто прогулялись, Сьогодні також запрошую зустрітись не знаю що говорити де йти що робити
Мой_ужин• 08 сентября 2023
При зустрічі він запитує куди йдем? - ваша відповідь, а куди ти хочеш пійти? Якщо каже:
1. не знаю, то нерішучій, всі рішення буде свалювати на вас і не тільки рішення;
2. підемо туди-то, ти на проти? Або куди хочеш ти? -нормальний в стосунках буде;
3. Пішли туди-діктатор, ваша думка пофік.
Мой_ужин• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Автор, це не ваш чоловік, кидайте його, 20 раз зустрілись, а вона не знає що казать, дурість якась., я думала перший раз..
Там-тарарам• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
А Вам по приколу прогуливаться и стакан сока?
автор Форточка • 08 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Більше нікого не маю
Леска• 08 сентября 2023
вам точно 30? не 18?
Там-тарарам• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Більше нікого не маю
Ну та озвучить же можно что устала,не могу гулять,хочу перекусить или выпить что то.если не готов оплатить - ищите другого
Тюрюнь_Тюнь• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Скажіть, що Давай як ти хочеш та подивиться, що буде. А взагалі робити і казати те, що думаєте і як вам хочеться. Не треба з себе когось іншого робити
автор Форточка • 08 сентября 2023
Ну звичайно я хотілаб піти десь посидіти, Але сама не можу це предложити, Не знаю чому але якось встидно, Також Іти в бар і щось заказати наприклад піцу коктейль також стидно скажи о таке дороге заказує
ЭкстрасенсиХаЯ• 08 сентября 2023
Сразу тащіть його в постель, он тілько того і жде.
Marmu• 08 сентября 2023
Автор, якщо куди йдемо ще таке собі запитання, то що замовляти - то точно нормально) я от терпіти не можу, коли мені хтось щось замовляє, їм мало що. Так що замовляйте що любите (звісно, не супер дороге), але пропонуйте заплатити за себе, а там побачите - більшість скажуть, що заплатять смі.
Дверной_Проем• 08 сентября 2023
Відповідайте, якщо запропонував кудись піти: давай на твій смак, та звичайно робіть це з посмішкою.
А от з їжею оберіть вже самі на свій смак, але здивуйте його, та якось натякніть, щоб він Вам запропонував щось, на його смак.
Таким чином Ви покажите що зацікавилися ним, а не навпаки.
Кондуктор автобуса• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
В нього нема на піцу і коктейль? Якщо не знаєте що в нього з фінансами, то скажіть що повністю довіряєте його вибору, або замовте те що і він. Але якщо він вас запросив у заклад, то гроші на частування має.
Дверной_Проем• 08 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Не скаже, якщо він зацікавлений Вами, не видавайте свої думки за його, це не правильно, адже він чоловік, а Ви жінка, це природньо бути трішки наглішою, а не тютею-матютею, якій все стидно.
Як каже моя сестра: стидно в кого видно, або немає що показати.
Гарантую неперелевки• 08 сентября 2023
Чоловіки люблять ініціативу, питає куди йдем, ресторан назва, театр назва спектаклю, хочу туди-то.
Кава з адреналіном• 08 сентября 2023
На стадії побачень, дівчина може дозволити собі все. Але коли замовляєте їжу, замовляйте стільки, щоб у вас вистачило оплатити рахунок у випадку, якщо ’кавалєр’ потім скаже, що рахунки окремо. І ніколи не оплачуйте рахунки чоловіка, бо це ризик стати для нього ’зручним варіантом’, якщо немає кращих в полі доступу.