Біток чи ефір?• Изменено 20 января в 10:11
Що Вам допомогло не заїдати втому, стрес, самотність?
Приймала антидепресанти, допомогло від усіх симптомів крім жору. Вірніше на початку від жору допомогло, а потім все як завжди. Вечорами не можу поки не з´їм скільки влізе, а влазе багато(
Белая котичка• 20 января в 10:14
Відмовилась від адів - це ж пекло з ними. Режим, прогулянки, мінімум спілкування, багато сну, не читаю новин, правильне харчування. Самотерапія, звичайно.
черная мамба• 20 января в 10:14
психотерапія, як оплатите сеанси психотерапевта, так на їжу вже грошей не залишиться))
А якщо серйозно, то це працює в маєму випадку краще за АД.
Біток чи ефір?
• 20 января в 10:17
Ответ дляБелая котичка
А в чому у Вас була проблема з АД? Мені було прекрасно. Перестала пити, бо усі симптоми минули, крім компульсивного переїдання.
Аноним_Русалка• 20 января в 10:18
Ответ дляБелая котичка
як у вас в поточних умовах виходить тримати режим правильного харчування і сну?
Белая котичка• 20 января в 10:18
Ответ дляБіток чи ефір?
Измененное состояние сознания это ужасно. Побочки, нет естственных эмоций. Ну и они ж ничего не меняют, только глушат.
Белая котичка• 20 января в 10:20
Ответ дляАноним_Русалка
Приспособилась. Я живу одна, не работаю. На тревоги не реагирую. Понятно что есть дискомфорт, но в целом пока я нормально ем и сплю.
Біток чи ефір?
• 20 января в 10:22
Ответ дляArctic777
Работа
Я працюю багато, в мене їжа це компенсація за фізичну і моральну виснаженість.
Белая котичка• 20 января в 10:25
Ответ дляБіток чи ефір?
Вот это и нужно регулировать. Максимально по возможности.
черная мамба• 20 января в 10:34
Ответ дляБіток чи ефір?
тут треба розмежувати - це просто некорисні поведінкові звички, чи вже розлад харчової поведінки. Перше лікується відносно легко, другого позбутись важко навіть за допомогою КПТ. А це наразі один з найбільш ефективних методів психотерапії.
Тому може варто звернутись до психотерапевта?
Біток чи ефір?
• 20 января в 10:40
Ответ длячерная мамба
Працювала з двома психотерапевтами. Перестала бо дорого для мене.
Анонім-ка• 20 января в 10:50
Ответ дляБелая котичка
А як ви можете не реагувати, коли за вікном гупають вибухи?
Белая котичка• 20 января в 10:53
Ответ дляАнонім-ка
Сплю себе. Окна закрыты сейчас, так почти и не слышно.
черная мамба• 20 января в 11:11
Ответ дляБіток чи ефір?
так, зараз це реально дорого(
але треба не просто психотерпаевт широкого профілю, а той, який знається на РХП
Летала_НаМетле• 20 января в 12:43
Мені доомагає 3разове збалансоване арчування. Нормальеі порції, де є мясо, складні вуглеводи, овочі, без пепекусів. Мені вистачає ситості до настпного прийому їжі. І коли хочеться піджерти, задає питання -я дійсно голодна чи то від скуки?
ОноВамнадо• 20 января в 13:41
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви просто любите жерти. Дивіться правді в очі.
Можна подумати, ви ненавідите
Домовенок Кузя• 20 января в 14:24
Ответ дляОноВамнадо
Можна подумати, ви ненавідите
Іноді жеру цукерки і шоколад) Буває.