Усатая полосатая• Изменено 08 сентября 2023

Підтримайте мене, така безнадія

Втратила роботу, бо еровий співробітник. Шукаю нову, конкретну посаду вже тиждень. Від трьох отримала відмову, від двох чекаю. Із збережень - 13 тисяч на їжу, їх вистачить на 2-3 місяці життя. Так заздрю тим, хто ходить на роботу. Досвіду хард-скілів - окрім роботи в Office 365 - не маю, тільки після університету. Вид - нікчема звичайна(
Як не зневірюватись і шукати далі? Вже на всі вакансії , що мені потрібні, відповіла - навіть на бісового секретаря беруть з досвідом.
Тень льва• 08 сентября 2023
Неделя для поиска работы вообще не срок. Особенно сейчас. Ищите смежные специальности. Ищите работу он-лайн. Не отчаивайтесь!

автор Усатая полосатая • 08 сентября 2023
Ответ дляТень льва
дякую
Та не реву я• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
дякую
Яку ви посаду шукаєте?
ХвостПистолетом• 08 сентября 2023
Хто шукає -той знайде. Не впадайте у відчай. Шукайте . Дивіться на відмови з іншої сторони- значить не Ваше то було.
Ответ дляТа не реву я
Яку ви посаду шукаєте?
секретар
З родзинкою• 08 сентября 2023
Розглядайте всі суміжні посади, чого тільки конкретну. Йдіть асистентом чого завгодно. Наполягайте, що швидко вчитеся. В принципі, а що зараз потрібно для звичайного офісного співробітника, крім Офісу.
Зашла на 5минут• 08 сентября 2023
Так если вы плохой работник, то какую работу вы хотите? Чтоб еще одни вас взяли и уволили?

Чудовий каламбур• 08 сентября 2023
Пока ищите основную работу можно пойти той же посудомойкой в пекарню или в какой-то кейтеринг
Пульт от линолеума• 08 сентября 2023
А де шукаєте?
Библиотекарь• 08 сентября 2023
Треба відпустити ситуацію. Я вам допоможу. Є чудовий Симоронський ритуал на пошук роботи. Малюєте пелікана чорним олівцем у чорній рамці (рамка обов´язкова). На звороті пишете побажання до роботи, просите пелікана вам допомогти. Клеєте його на кухні з півночі, в ідеалі на холодильник. Все, робота скоро вам знайдеться. Я вже усім родичам та подружкам так роботу знайшла.
Полуничка• 08 сентября 2023
Вы умничка, у вас все будет, и хорошая работа, и ценить вас будут, и ЗП столько, сколько хотите.
Не опускайте руки)
Ответ дляБиблиотекарь
дякую )))
Ответ дляПолуничка
Не опускайте руки)
дякую
Ответ дляЗашла на 5минут
то що мені, під церкву йти?
Баба_Воля• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
секретар
А хто ви за освітою?
Библиотекарь• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
дякую
Все вийде 🌷
Прокачую сідниці• 08 сентября 2023
Освіта яка?
Хоча яка там освіта: ковід+війна ось і результат.
Що вчили? Що подобається?
Зашла на 5минут• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
то що мені, під церкву йти?
Можете под церкву, а можете продолжать учиться и подрабатывать в макдональдсе, мыть офисы, квартиры
Кому нужен «еровый», как вы выразились, работник? За что ему з/п платить? Работодатели не занимаются благотворительностью
Вот Она Я• 08 сентября 2023
Прежде всего прекратить панику, в таком эмоциональном состоянии найти будет практически нереально.

Ответ дляЗашла на 5минут
ок
Апрель Ивановна• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
секретар
??? По какой специальности вы закончили университет?
Ответ дляАпрель Ивановна
яке це має значення?
Баба_Воля• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
яке це має значення?
Може комусь потрібен саме такий молодий спеціаліст.
А це секрет?
Ответ дляБаба_Воля
А це секрет?
шукати роботу через порадницю?)) я самогубець?))
Баба_Воля• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ну так стандартним шляхом пошуку вас же нікуди не беруть?
Роздратована шкіра• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
секретар
Есть куча вакансий офис менеджеров, что-то смежное ищите. Администраторы в салоны, что-то такое. Кто ищет - тот найдёт
Роздратована шкіра• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
В этом змеином гнезде я в начале войны нашла помощь) так что бывают чудеса))
Ответ дляБаба_Воля
а тут візьмуть?)) хто? ви? до вас йти ?
Просериарила молодость• 08 сентября 2023
Авторе, а що таке бісовий секретар? що за зневага до професії ,
думаєте секретарі - це повії чи що це за висловлювання?

хотіла вас спочатку підтримати....
Коник-стрибунець• 08 сентября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
яке це має значення?
При поиске работы? Да практически первостепенное)