miya ya• 08 сентября 2023

Китай сказав негайно сідати за мирні переговори

.Китай знову закликав Україну та РФ до переговорів 8 вересня 2023, 20:02 КНР наполягає на проведенні мирних переговорів попри те, що Росія не збирається лишати тимчасово окуповані території України.

Китай закликав до негайного припинення вогню в Україні та проведенню мирних переговорів між сторонами. З такою заявою виступив у п’ятницю, 8 вересня, на засіданні Радбезу в Нью-Йорку заступник постпреда Китаю при ООН Ген Шуан, передає Укрінформ.

"Двері політичного врегулювання не можуть бути закритими, і зусилля щодо припинення вогню та мирних переговорів мають бути невтомними. Дипломатичні переговори не можуть пробуксовувати", - сказав він.

Представник Китаю наголосив, що Радбез ООН має докласти більше зусиль, щоби добитися припинення вогню та "відновити мир якомога скоріше".

Водночас Ген Шуан підкреслив, що ситуація в Україні "обумовлена складним підґрунтям" і що простих варіантів розв’язання кризи начебто немає. Причому, за його словами, в цьому процесі "потрібно враховувати позицію росії".

"Законне занепокоєння у зв’язку із безпекою всіх сторін має сприйматися серйозно", - заявив представник Китаю.https://ua.korrespondent.net/world/4622078-kytai-z...
РойЛеля• 08 сентября 2023
Ответ дляLor111etta
Америка трошки санкцій Китаю втиснула,то вже трохи проснувся
Яйця труси прижали і воно то наче і терпимо, а вже не комфортно
znumi• 08 сентября 2023
Ответ дляI_Love_London
А сколько жизней мы готовы ещё отдать?
Якщо віддамо території, це ніяк не допоможе припинити віддавати життя.
Так що досить вже цих тупих маніпуляцій.
Для спокійного життя Україні потрібна лише Перемога, все решта в кращому випадку лише на кілька років відсуне кінець.
РойЛеля• 08 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
як багато хочуть мирних переговорів. Таке відчуття, що це просто Україна вирішила повоювати.
Тож давайте переговори і закінчення війни.
що хоче Україна? щоб її не обстрілювали, звільнили території. і щоб за все це рашка понесла відповідальність
що хоче рашка? тільки по чесному. а не якісь там нацисти, особожденія і нато на кордоні. По чесному, вона хоче території і щоб всі визнали її величність. територіями може поділитись китай. ну щоб заспокоїти рашку і з нею домовитись про припинення вогню. величність.. ну я не знаю. закрити рашку по периметру стіною висотою в 5 метрів. закрити всі кордони. сказати, що всі їх бояться. хай сидять ото в своїх землях, не висовуються і не лякають собою людей
норм, ні?
Хто б ще з китаєм поділивсч територіями. Куди їм дівати своїх вузькооких
РойЛеля• 08 сентября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
пусть и дальше поют про расцветали яблоки и груши и попутно нахер сходят.
Якась же китайська півіца оперна заспівала катюшу в драм театрі в Маріуполі.
Кончені
Teonaa• 08 сентября 2023
Ответ дляEllo
Пусть идут нахуй вместе со своей рашкой, тоже мне миротворцы нашлись
Провести то можна
А толку
Я особисто вважаю що Україна аж ніяк не зацікавлена у вогні
Але. Якщо домовитися про припинення, то що буде - ми як лохи припинемо односторонньо. А ті уjoбки що. Аж нічо.
Mrs.Ochmonek• 08 сентября 2023
Китай нарешті почав підозрювати, що ніяк рашка не виграє. А це для нього дуже погано *поганий знак*
Vitamina1407• 08 сентября 2023
Думаєте не буде таких переговорів? Будуть коли прийде час. Всі хто колись воювали в кінці кінців добекалися між собою. Так і в нас буде
uma• 08 сентября 2023
Сказал и хер с ним. Мы ж не можем им запретить высказываться.
diamond_shop• 08 сентября 2023
похуй що ті дурнуваті ’товарищі’ кажуть
Takamaka• 08 сентября 2023
Ответ дляJanna2525
Краще б той Китай раші не допомагав
100%
Takamaka• 08 сентября 2023
Ответ дляРойЛеля
Кончені
Тим часом, частина українців до цих пір продовжує захоплюватись Китаєм та китайцями.
Takamaka• 08 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В мене підозра, що повномасштабна почалася не без благословення Китаю, але вони очікували на швидку перемогу раші, не очікували затяжної війни, яка вже завдає китайській економіці відчутної шкоди через деякі додаткові санкції та перервані ланцюги постачань (переважно стосується співробітництва з ЄС та США).
Mrs.Ochmonek• 09 сентября 2023
Ответ дляTakamaka
Навіть не сумніваюсь, що вони все узгодили. А Китай тепер бачить, що не так сталось як гадалося. швидко ї перемоги нема, а західний бізнес з Китаю в Індію переповзає..