meli5a• 09 сентября 2023

Новини про те, що потрібно готуватися до відключення е/енергії.

Новина є, закинули у суспільство, а які є пропозиції готовитися звичайним людям у квартирах?
Які у вас думки?
tarveldy• 09 сентября 2023
Занадто багато цих повідомлень, а що кажуть офіційні джерела, а не групи в телеграм ?
Наталія-Ната• 09 сентября 2023
Пусть это все окажется маркетингом для продавцов станций, павербанков, генераторов🙏🏻
Я не переживу ещё одну зиму без света, связи и интернета…
_Alekssandra_• 09 сентября 2023
Ну вот мы жили без света 4,5 суток, правда, с отоплением.
Первый раз было 2,5 суток, но без тепла, вот где капец был.
10 часов еще ничего.
obuvka• 09 сентября 2023
Ответ дляtarveldy
Офіційні мовчать ) А цей викид давно літає по групах різних
Nathalie27• 09 сентября 2023
У влади жодних пропозицій немає. Тільки бігати в пункти незламності
Вкусныйпончик• 09 сентября 2023
Дивно, що не пишуть, шо росіяни розбомблять. Бо видно не придумали, шо казать людям, коли літом 100% все збиваємо, а взимку пропускаємо
judit• 09 сентября 2023
Мне главное чтобы тепло было, а остальное выкрутимся, уже пережили раз
GirlSuper• 09 сентября 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Бо їм вигідно це
ViktoryjaG• 09 сентября 2023
Все никак не нажрутся, энергию тоже продали.
GaleTTa• 09 сентября 2023
На фоне новостей про обыски по делам хищения средств на восстановление энергосистем, мысль одна ’ Нас как всегда на...Бали 🌴🌴🌴’
tanuwe4ka• 09 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
И я. На 16 этаже без воды и электричества по 10 часов это полный пипец.
ОленаЯ• 09 сентября 2023
Вчора говорила зі найомими - купили екофлоу, газова пічка, інтернет оптоволоконний, все - готові, але пішки на 13 поверх трішки важко, а от на 20+, то взагалі - жесть.
Аноним Первый• 09 сентября 2023
Все шо вони пишуть, це абсолютна брехня і вигадки . А що буде?- те шо захочуть, так і зроблять, так і буде.
kvitanka• 09 сентября 2023
Ответ дляjudit
А вода?
автор meli5a • 09 сентября 2023
Ответ дляobuvka
Я теж сподіваюся, що це всього навсього розгон тих хто накупив і не зміг продати.
tanuwe4ka• 09 сентября 2023
Ответ дляkvitanka
А вода?
Те, кто пишет переживем живут с газом и водой не выше 5-7 этажа.
автор meli5a • 09 сентября 2023
Ответ дляGaleTTa
Ой це точно. Так сумно від цього 😭
Леска• 09 сентября 2023
А що це для когось новина? І так було зрозуміло що блекаути будуть.+ до невідремонтованого додадуться нові обстріли.
Як готуватися? Все те саме що й минулорічної зими?
Наталія-Ната• 09 сентября 2023
Ответ дляtanuwe4ka
Почему у вас воды не было? У нас была. Без неё вообще никак. Я как вспомню как в 7 утра в темноте красилась собиралась на работу, ужасно
felinka• 09 сентября 2023
Байдуже, якщо чесно, що кажуть. Ми докупили все, що може полегшити нам життя та має сенс купити, ще на початку літа, як побачили ’не зимові’ ціни) Якщо цього виявиться недостатньо - я з дитиною в виїду з країни. Минулої зими в нас і кілька днів не було світла, і довгі періоди були, коли світло було суммарно 1,5 години на добу, тобто є досвід і деяке розуміння, що нам потрібно і що ми можемо зробити.
Вкусныйпончик• 09 сентября 2023
Ответ дляobuvka
Дай бог прощупують настрої мас. І може якщо народ зараз підніметься в соцмережах, то приймуть рішення як по жінках, відкласти вимкнення на рік
Аноним Первый• 09 сентября 2023
Ответ дляОленаЯ
Смішно читати про оптоволоконні інтернети. Якщо провайдер не потурбувавася і не розкошелився на генератори на своїх вишках передатчиках( а зазвичай вони не ставлять ці генератори, бо це економічно не вигідно) , то звідки на тих оптоволокнах буде інет? Якщо провода які живлять вишку з передатчиком обезточені?
автор meli5a • 09 сентября 2023
Ответ дляАноним Первый
Сподіваюся, що хоч трохи не буде як у минулу зиму, бо я не витягну. Дуже важко було. У нас ні води, ні опалення, ні світла не було. Холодна страшенна. Хоч газ був. Прокидаєшся о 7 світла немає, приходиш ввечері додому світла немає, кілька годин в день давали, коли на роботі.
felinka• 09 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Насоси без світла не працюють. В нас також не було води, поки не перемкнули насоси на лінію, що не вмикають. А потім ще купили генератор саме для них.
GaleTTa• 09 сентября 2023
Ответ дляmeli5a
Ой це точно. Так сумно від цього 😭
Не то слово. И нельзя ничего сказать. Они воруют аж Гай шумить и не стыдно. А попробуй выскажи Фэ так такие же обворованные и оболваненные без воды и света будут рассказывать про то как кому-то ещё сложнее в окопах и не время критиковать, нужно потерпеть😁. Пропаганда она везде зло.
tanuwe4ka• 09 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Потому что я на 16 этаже. У нас прошлой зимой было 8.5/1.5 где-то 2 недели. К концу второй недели я уже убить готова была. Потому что как не крути, не спасают ни павербанк, ни горелка, когда нет дома света и воды. За 1.5 часа приготовить, постирать, все зарядить и покупаться-нереально. А когда еще из 3х включений в день, 1 ты не дома, а один часа в 3-4 ночи, то не сильно весело совсем.
obuvka• 09 сентября 2023
Ответ дляmeli5a
Ну вже гірше ніж було минулої зими навряд чи буде
LudaSHS• 09 сентября 2023
Лучше писали пункты как они готовы.
Мол так и так
Но мы делаем то и то
Байрактарочка• 09 сентября 2023
автор, а Ви минулу зиму тут не жили? відключення були і більше 10 годин.
нічого нового і неочікуваного. вже є досвід побуту без світла, при тому що в нас все на електриці і разом зі світлом опалення пропадає
Рита-8e7c• 09 сентября 2023
Думки такі, що треба готуватися. Краще нехай не знадобиться. Але ж багато чого з того року залишилось. Я вже купую батарейки, консерву, каші швидкого приготування. Є акумулятор, павербанки, гірлянди на батарейках, ліхтарики, купа теплого домашнього одягу і шкарпеток.