ГУР Украины объявило, что тому пилоту ВВС рф, который перегонит в Украину Миг-31 с ракетой «Кинжал» на борту, выдадут 2 миллиона долларов и документы любой страны НАТО по выбору для всей семьи.
Думаю, многие лётчики сейчас призадумались, а на той стороне ли они воюют😁
Olga Zelenyak• 09 сентября 2023
Ответ дляalex-3f3c
То взагалі не проблема перелитіти, в них пво дирява і ще система свій-чужий, а вот пілоти які мають доступ до керма міга всі на рахунку і про них знають що вони їли на сніданок, чим какали і про що в цей момент думали
Я в этом совсем не разбираюсь, но вот пригожинские в июне 7 своих же бортов сбили, и система свой-чужой им не помешала.
Я думаю це додасть клопоту пілотам, тепер їх будуть пресувати, перевіряти, сім’ї не випускати, ще й фсбшника садитимуть у літак. А може і самі своіх збиватимуть як відхилиться від курсу.
А може і втече хтось, заради таких грошей можна і ризикнути, з Каспію вільно долетить.
Ответ дляkll lena
В такому разі класно придумали).
Раніше парашенський пілот почувався героєм, бо на війська НАТО, тобто на мирні українські міста та села, ракети пускає.
А зараз параша в кожному буде бачити потенційного зрадника).
Це дорожче ніж 2 мільйона, павуків в банці стравити).
Ответ дляkll lena
Та..там минуты и он в Румынии.Кто его словит.
woman Warrior• 09 сентября 2023
Пусть страна сначала рассчитается с текущими долгами,обеспечением,по ранению,по потере кормильца,пенсиями,а потом разбрасываются деньгами,как,впрочем и обещаниями.
woman Warrior• 09 сентября 2023
Ответ дляМerida
Этот закон в силе с апреля прошлого года. За танк 100 тыс, вертолёт 500, самолёт миллион.
А в итоге всем дуля светит,все уже украли до того как
Ответ дляOlga Zelenyak
Заманчиво, но возможно ли это? МИГи не залетают на нашу территорию. Вертолет, которые прилетел, это другое дело, вертолеты летают все время над оккупированой и в зоне боевых действий. А МИГ отстреливатся фиг знает где.
Пока с места запланированного пуска ракет долетит до Украины, его свои 100 раз собьют.
Тай хай зібʼють
Ответ дляkll lena
В будь-якому випадку, стратегічно наші молодці, влили ложку дьогтю.
Зважаючи на те, що вони у нас всі ідеї крадуть, очікую аналогічних заяв з того боку😅
Ответ дляalex-3f3c
В теорії то повинні знати, а от чи знають насправді - велике питання. Бардака там багато, можливо хтось і вислизне. А якщо когось в процесі свої ж там і зіб´ють, то ми плакати не будемо
Ответ дляvasia
на самом деле такой случай был в сесесере- летчик перелетел на новейшем самолете с района Владивостока.Чем там кончилось не знаю,это начало-середина 80-х
Там він сам за своєю ініціативою втік і сів в Японії на найсучаснішому на той момент радянському винищувачі. Його там по гвинтівкам розібрали. Був міжнародний скандал, літак вже вивчений з усіх боків повернули до СРСР, але пілота не видали
Клементина• 09 сентября 2023
Ответ дляVale29
Пілот потім став громадянином США
’ советский летчик Виктор Беленко совершил побег в Японию на новейшем истребителе МиГ-25П. Он передал в руки потенциальных противников самолет со множеством секретной на тот момент аппаратуры на борту, получил политическое убежище в США, а позже и американское гражданство.’
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну якщо захочуть, самі і знайдуть як