Зараз брала участь в чужій темі (про виховання дитини). Мені не подобається, як люди тут відповідають автору теми, іі провокують просто(
Це зі мною щось не те чи з суспільством?
Ответ дляЯНаПэПэ
А от мені часом здається, що ці два персонажі від одного автора.
Мені жодна тема Юри не цікавить особо)
Я хочу, щоб люди не хамили та не писали неприємного друг другу. Так краще буде.
ЯНаПэПэ• 10 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Мені жодна тема Юри не цікавить особо)
Настільки не цікавить, що навіть створювали про нього (неї) тему?