Чесно брешу• 10 сентября 2023
Где найти подруг, когда тебе 30?
Никогда не была супер френдли, но после переезда в другую страну стало очень одиноко
Как и где можно найти друзей, и вообще возможно ли это в таком возрасте
Allein74999• 10 сентября 2023
Моих всех раскидало по миру за послед 10 лет. Довольствуюсь общением с ними в сети и общением на работе
Бокс-орун• 10 сентября 2023
Подруга закордон виїхала сама, шукала подруг на сайтах знайомств, там прям є рубрика пошук друзів) все ок, знайшла декілька подружок
Багато українок з такою ж проблемою, там точно знайдете
Первоклашка Я• 10 сентября 2023
Онлайн не знаю як почати спілкуватись з нуля, у мене є така подружка, але ми разом працювали раніше. Я зараз також закордоном, подруг немає , але є сім´я і робота також Онлайн, я не знаю як ще знайти час на друзів. Можливо піти на якісь групові заняття.
Нехай щастить• 10 сентября 2023
Я закордоном знайшла подруг. Хтось писав на фейсбуці, що хоче познайомитись, я їм відповіла, когось зустріла на зустрічі українців, на мітингах.