Соня-сонятко• 10 сентября 2023

Чи варто віддати дитину з аутизмом в дитячий садок?

Чи покращить це стан?
Чи взагалі ніяк не вплине?

Дитина дуже маленька ще
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 сентября 2023
Ні. Пожалійте інших дітей і вихователя
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 сентября 2023
Виїзжайте з України поки є така можливість. В Європі аутизм це не вирок. Дитину гарно адаптують до нормального життя
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні. Пожалійте інших дітей і вихователя
?
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я сама з ним не справлюсь от зовсім
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Я сама з ним не справлюсь от зовсім
Аутизм підтверджений?
Є інвалідність?
Батько дитини з вами?
Летчица• 10 сентября 2023
Як на Порадниці можуть Вам сказати віддавати або ні? Це ж потрібно зі спеціалістом консультуватися, дивитись на стан дитини - готовність чи неготовність до садочку; підбирати садок, де Вашій дитині, якій потрібно більше уваги, не затюкають і не пустять все на самотік. Плюс враховувати моменти з тим, як буде комунікувати дитина з іншими. Стільки факторів треба врахувати. Вам тут дали пораду - виїхати, на мій погляд, це найкраще, що можна зробити для адаптації дитини.
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Поки дитина маленька, шукайте реабілітаційні центри, вони є безкоштовні також
В садок - це лише логопедична група
Птица секретарь• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Я сама з ним не справлюсь от зовсім
Пробуйте в спец садок.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
?
А що тут неясного? Ви з одним своїм не справляється, а вихователь має з 20?
І вашим з діагнозом?
Алина-1240• 10 сентября 2023
Искать спец садик,спеццентр,социализировать надо;в обычную группу однозначно нет,будет и этот ребенок страдать и вся группа детей.хотя зависит от проявлений,есть дети в целом спокойные,а есть полностью невменяемы
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Аутизм підтверджений?
Є інвалідність?
Батько дитини з вами?
Так
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Різні спеціалісти різне кажуть в тому ж і справа про садочок
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так
Може вам дійсно пробувати виїхати…
Дитячий садок, навіть логопедичний, дитині нічим не допоможе
Тут как тут• 10 сентября 2023
садок це завжди стрес для дитини, навіть нормотиповоі. для дитини з аутизмом тим паче.
дитину треба готувати до цього, дивитись на готовність. дітей з аутизмом теж віддають в садок, але має бути супроводжуючий і психолог який з такими дітьми працює.
моя подруга психолог в дитсадку, то розповідала багато чого.

яка у вас необхідність у садочку? вам треба вийти на роботу і нема з ким залишити дитину?
якщо ви сподіваєтесь що в колі дітей зміниться поведінка на краще, то мушу вас розчарувати що без підготовки буде тільки гірше, можуть бути відкати, приступи агресіі і багато чого іншого
Добра, коли сита!• 10 сентября 2023
Автор, все дуже індивідуально. Що лікарі радять?
Як дитина на інших дітей реагує?
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Може вам дійсно пробувати виїхати…
Чоловіку не дають відстрочку ,мучимось із цим вже другий рік
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляТут как тут

Нам порадили це ,що можна спробувати садок ,щоб він комунікував з іншими дітьми
Khmelnichanka• 10 сентября 2023
Дивлячись, який садочок. В звичайний я б точно не віддавала.
Краще, якщо є змога, пошукайте гарні центри реабілітаціїї.
Заняття з корекційними педагогами дадуть більше, ніж садок.
І нервів в усіх піде менше.
Думка суб´єктивна.
Наизнанку• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Почему? Если ребенок с подтвержденной инвалидностью
Тут как тут• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
які наразі прояви? як себе поводить дитина на майданчику? як поводить себе без вас? чи взагалі відпускає вас?
Летчица• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Тоді не саме вірне рішення буде, просто віддати дитину в перший кращий садок. Шукати спеціалістів, яким будете довіряти, працювати з ними і приймати спільне рішення. Може і в загальний садок, а може і в спеціальний. В залежності від стану дитинки.
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Як дитина на інших дітей реагує?
Всі спеціалісти зовсім різне кажуть
Майже не реагує хоче сам гратися,але і нікого не ображає, скоріше його можуть образити
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
І нервів в усіх піде менше.
Думка суб´єктивна.
Цим вже займаємося більше року, хотілось би ще щось
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Це треба запитати в тцк
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Послушайте этого совета!!!

Там реально лучше. Ирландия, Германия, Швейцария лучшие в плане инклюзии
Добра, коли сита!• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Це треба запитати в тцк
Якщо є свідоцтво, то не треба нічого запитувати. Дивно, що ви цього не знаєте ще
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Я працюю в садку, де логопедичні групи
Це жесть
Дітей багато, діагнози складні, форма захворювання різна
Вихователь і логопед на 12 дітей
І там же кожен інший
Один бігає колами і втікає на вулиці
Інший кричить безперервно
Ще хтось сидить лобом б’ється
Або тримає вихователя за руку, не відпускаючи, допоки його не заберуть батьки
Тривоги і підвал - окремий жах!
Це просто божевільня, але мама має час для себе, це правда
Летчица• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А як не буде комунікувати і навпаки погіршиться стан речей, тоді що робити? Садок на початку відвідування - це завжди стрес і для дитини, і для батьків, бо треба перелаштуватись на інший спосіб життя.
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Я сама з ним не справлюсь от зовсім
В Европе помогут
А если у ребёнка инвалидность, и муж выехать сможет
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляТут как тут
На майданчику сам грається ,фігню робить без мене і зі мною,до мене не прив´язаний майже,рідко коли плаче за мною