Соня-сонятко• 10 сентября 2023

Чи варто віддати дитину з аутизмом в дитячий садок?

Чи покращить це стан?
Чи взагалі ніяк не вплине?

Дитина дуже маленька ще
Добра, коли сита!• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Всі спеціалісти зовсім різне кажуть
Майже не реагує хоче сам гратися,але і нікого не ображає, скоріше його можуть образити
Знайдіть спеціаліста, якому довіряєте. І прислухайтесь до нього.
Добра, коли сита!• 10 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Послушайте этого совета!!!

Там реально лучше. Ирландия, Германия, Швейцария лучшие в плане инклюзии
Що саме там краще? Ви знаєте конкретні приклади?
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Послушайте этого совета!!!

Сама я з дитиною просто не справлюсь, навіть не уявляю цього
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Якщо є свідоцтво, то не треба нічого запитувати. Дивно, що ви цього не знаєте ще
Яке свідоцтво?
Дитини?
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так
Тогда Европа - единственный шанс для ребёнка.
Добра, коли сита!• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Яке свідоцтво?
Дитини?
Про інвалідність
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Дитина проходить курсами реабілітацію?
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Чоловіку не дають відстрочку ,мучимось із цим вже другий рік
Так с инвалидностью выпускают вроде. Ну или мужа опекуном сделайте, и он выедет.
Khmelnichanka• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Цим вже займаємося більше року, хотілось би ще щось
Я зараз без поради, але скажу лише, що досвід практично в усіх знайомих, які віддали дитину з аутизмом в звичайний дитсадок, - негативний. Хотіли пришвидшити розвиток і соціалізацію, а отримали відкат і посилення небажаної поведінки. Хоча, звісно, діти всі різні, тому тут важко вгадати. Бпгато що залежить від того, які саме люди працюють з дитиною і наскільки батьки готові до взаємодії. Ну, і від стану дитини, звісно.
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Про інвалідність
Є всі документи і інвалідность дитини оформлена на чоловіка,але в відстрочці відмовлено йому
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дитина проходить курсами реабілітацію?
Просто розвивашки
ЭмчЭндЭм• 10 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
В Европе помогут
А если у ребёнка инвалидность, и муж выехать сможет
В Европе таких детей садят просто на препараты ! Вот и вся помощь !
Добра, коли сита!• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Дивно дуже
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Могу личным опытом поделиться.

Правда Польша.

У меня школьник. В польской школе не знаю, что сделали, но у ребёнка прогресс- почти отличник в школе, полюбил математику, стал спокойнее, активнее и интересоваться окружающим миром.
Тут как тут• 10 сентября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я працюю в садку, де логопедичні групи
Це жесть
Дітей багато, діагнози складні, форма захворювання різна
Вихователь і логопед на 12 дітей
І там же кожен інший
Один бігає колами і втікає на вулиці
Інший кричить безперервно
Ще хтось сидить лобом б’ється
Або тримає вихователя за руку, не відпускаючи, допоки його не заберуть батьки
Тривоги і підвал - окремий жах!
Це просто божевільня, але мама має час для себе, це правда
мені так шкода дітей коли їх тягнуть в підвал. свою дитину через це і не віддаю в садок, хоча дуже комунікабельний. але мені не треба зайвих проблем з нервовою системою.
дивлюсь на діток з нашого майданчику яких віддали ось зараз в садок, і я так розумію що ніяк до цього не готували. діти дуже явно в стресі, хтось заїдати його почав, хтось агресивний. а мами такі типу не можуть зрозуміти що ж трапилось. одна взагалі сказала «це напевно через те що зуби лізуть».
або дитина каже шо плакала, мама питає «чого?», дитина каже «мама» (ще погано говорить) і мама така «ти вже дорослий ти не маєш плакати» 🤦🏼‍♀️
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Він і так опікун його тому що батько
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Просто розвивашки
Тобто, ви навіть не напнулися, щоб витягнути дитину, але хочете в садок, щоб що?
Щоб вам було легше?
Бо дитина може мати прогрес лише від індивідуальної роботи зі спеціалістами, а потім ви вдома проводите заняття щодня. Батьки активні учасники того процесу
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Смотря какая степень. Моего никуда не садили, дали тьютора в школе, психолога и все хорошо.
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
І? Що тут поганого?
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Він і так опікун його тому що батько
Опекун ребёнка с инвалидностью. Тогда выпустят из страны
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Відстрочка не дає місцевий тцк
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Вы там будете не одна, волонтеры, фонды помогут
База_птеродактилей• 10 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Почему? Если ребенок с подтвержденной инвалидностью
трму, що є мама. і тато не єдиний опєкун
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Відстрочка не дає місцевий тцк
В якому місті таке?
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
В якому місті таке?
Київ)))
автор Соня-сонятко • 10 сентября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Може мамі відразу у відкрите вікно?
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Київ)))
І ви в Києві нічого не робите з дитиною?
Ви не тролите зараз?

З приводу перетину кордону
Батько бере дитину і її посвідчення інваліда, і переїжджає без проблем
Ви їдете окремо
База_птеродактилей• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Може мамі відразу у відкрите вікно?
от скажіть будь ласка, а чого ви мені хамите? я відповіла дівчині, чого вашому чоловікові можуть не давати відстрочку. А ВИ мені чого вирішили нахамити? Чи я винна ? чи що?
Наизнанку• 10 сентября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Там условие, что если ребенка может содержать кто-то другой. А как мама может его содержать, она же наверное не работает, а сидит с ним
Мадам Подлинник• 10 сентября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Яке свідоцтво?
Дитини?
Інвалідність дитини