Хитрушка-чекушка• 10 сентября 2023

є хто знається в аудиті? там завдання

Завдання 1. На підставі наведеної далі інформації необхідно:
1) вказати тип аудиту: аудит фінансової звітності, аудит відповідності, операційний аудит;
2) визначити тип аудитора: зовнішній, внутрішній, державний, з податкової служби;
3) визначити зацікавлених користувачів аудиторського висновку: акціонери, керівництво, Міністерство фінансів та інші.
якщо Після проведення аудиту, аудитор визначає, що 1. Бригадир не виконує покладених на нього обов’язків. 2. Податкова декларація підприємства не відповідає вимогам податкових органів. 3. Звітність приватного підприємства підготовлена належним чином.
заповни таблицю Визначення аудиту Тип аудиту Тип аудитора Зацікавлені користувачі
Кидстаффовна• 10 сентября 2023
Ну я не спец вообще. Но
1.
1. Про бригадира - це операційний аудит
2. Податкова - аудит відповідності
3. Звітність пп належним чином - аудит фін.звітності
2. Я думаю зовнішній
3. Швидше за все акціонари, але може й керівництво
Але це все не точно)
ЖивунаБагамах• 10 сентября 2023
Бригадир-відповідності,декларація-аудит з податкової служби,звітність-акціонери