После шести ни-ни• сегодня в 08:18
Як правильно вибудувати стосунки з чоловіком з дитиною
Оце і є запитання.
Як в голові правильно побудувати, що хороший тато багато часу проводить з донькою. Що мені самій робити вечорами. Як не ревнувати і не дорікати, бо це смішно. За тиждень з´їжджаємось, донечку свою обожнює і весь вільний час з нею - лікарі, концерти, повчити уроки.
Як мені тут знайти місце і про що поговорити?
Дякую за адекватні поради.
После шести ни-ни
• сегодня в 08:51
Ответ дляПенек Возмездия
Автор, знаєте, в мене є свої ’маркери’, по яким я вираховую трольну тему.Схоже, що ваша тема саме така.Тому я виходжу.
Ви робите все, як вважаєте за потрібне
Соня-сонятко• сегодня в 08:54
Ответ дляПосле шести ни-ни
У нього маленька дочка, у мене дорослі підлітки живуть за кордоном окремо
Все эти подробности надо писать в стартпосте, чтобы получить адекватные советы, а не выдавать порциями, растягивая на несколько страниц
После шести ни-ни
• сегодня в 08:56
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А если все в месте вы он и дочка ?
Сколько дочке ?
Доні 7
Я лише ’за’
Питання в адаптації дитини.
Ми ж ще не жили разом. І я хочу розуміти, що мені робити в той час, як він буде на старій території. Тобто, йому треба піти - і пояснити це дитині. Також пояснити, що житиме окремо, також, що не сам, також познайомити нас. Пережити її реакцію на все це. От він переживає і я разом з ним. Плюс де мені дітися на чужій території, бо я маю покинути своє житло і прийти до нього на зйом. Там ого-го скільки всього(
Я лише ’за’
Питання в адаптації дитини.
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 08:56
Ответ дляУх яка ж Я
Мені б не підійшло якби мій ходив до колишньої і тусив там з дитиною. Точно ні. Як колишня дружина з 2 дітьми і як жінка, що зустрічається з чоловіком з дитиною то графік: поки мій колишній вільний то приходить до малих. Як буде жінка то тиждень через тиждень. Забирай, корми, вдягай, контролюй уроки. Я маю право на відпочинок. І мій (не знаю як назвати хлопець, бойфренд?), так само тиждень через тиждень з малим. Той тиждень коли він з ним ми бачимося але коли дитини немає вдома, а так в мене купа своїх справ і я не думаю, що мені робити поки він з сином. А ходити до колишньої як мій екс до мене ходить, ну чого питається? Що там забув?
Это какой то идеальный вариант.
У меня с б/м по дням ( пн, вт, пт - его дни, ср, чт, субб, воск - мои ) и то когда какие то форсмажоры ему на работу например он свои дни пропускает, но и бывает что помогает мне в мои ..
Задумалась даже не представляю если бы у меня или у него еще кто то был...вписывать еще их в график, возможно лет через 5 когда ребенок вырастет.
После шести ни-ни
• сегодня в 08:57
Ответ дляСоня-сонятко
А, ну т е. Он должен терпеть присутствие ваших, а ему чужих детей в своей жизни, а вас общение с его родной дочкой раздражает?
Читайте тему повністю, будь ласка. Де про когось терпіти?
Кашка-маняшка• сегодня в 08:58
Автор, не знаю. Я в свое время отказалась от отношений мужчины с ребенком. Он мне сразу сообщил, что выходные он проводит с сыном. Его право, но мне такой вариант не подошёл. После этого я поняла, что только в крайнем случае буду рассматривать мужчину с ребёнком.
После шести ни-ни
• сегодня в 08:58
Ответ дляСоня-сонятко
Як мої хлопці, що живуть окремо, впливають на тему і розвиток подій?
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 08:59
Ответ дляПосле шести ни-ни
Спілкується з дитиною, якісно проводить час. Читає їй, вона йому, дивляться фільми, гуляють. Отаке...
Он это делает у бывшей жены ?
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 09:00
Ответ дляПосле шести ни-ни
Заміжня була, свої діти дорослі підлітки. Спільних не плануємо, бо вже пізно. Заміж не хочу, бо хочу подивитися як все буде. Житло своє є. Та й таке
А дети с вами живут ?
После шести ни-ни
• сегодня в 09:00
Ответ дляКашка-маняшка
Ось. Тому написала сюди. Почитати історії, послухати досвід. Щоб мати поняття що на мене може чекати
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 09:00
Ответ дляПенек Возмездия
А де він буде проводмти цей час з донькою ? Якщо у колишньої - то в мене для вас погані новини.Ви просто на час .Якби чоловік планував будувати з вами якісь стосунки, він би іас теж залучав до спільної зустрічі провести час разом.
Ну да тащил бы свою квиточку к вам !
Анти-анонім• сегодня в 09:01
Ответ дляПенек Возмездия
Це не зразу, йому теж треба якось то все пояснити.
После шести ни-ни
• сегодня в 09:02
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Он это делает у бывшей жены ?
Так. Але раніше ми разом не жили. Тобто, він зараз від однієї жінки переходить до іншої. Арендував окреме житло і ми маємо це якось вирулити
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 09:03
Ответ дляАнти-анонім
Чого терпіти? Треба просто жити. Мій теж спочатку ходив у квартиру, потім зустрічався з донькою десь в розважальному центрі, потім кажу: та скільки можна, кажи хай дитина у нас ночує, ти береш з нами дитину море? а потім: ти давно дзвонив Каті? як вона? ладно ти не дзвониш, я їй напишу, ось послухай, твоя донька написала нову пісню, як це ти не слідкуєш за її тік током?
Вы идеальная жена папы :)
Амелі на мілені• сегодня в 09:03
Ответ дляПосле шести ни-ни
Перше, що приходить в голову, це зайняти себе так, щоб і мене не було видно вечорами. Він приходить - а мене немає.
Вы уже изначально настроены его наказывать своим отсутствие. Развлекайтесь, находите себе дела, но не для того, чтобы ему сделать хуже. Так не постороить нормальных отношений
Плекаю думи• сегодня в 09:04
Ответ дляКашка-маняшка
+100. В шлюбі з таким чоловіком 17 років. Якби відмотати назад - нізащо на таке не погодилася б. Хоча чоловік хороший, але ділити з дитиною час і увагу - таке собі задоволення
После шести ни-ни
• сегодня в 09:05
Ответ дляАмелі на мілені
То ж і налаштована розважатись і зайняти себе. Але якщо він буде відсутній, який сенс бути присутньою мені?
Кашка-маняшка• сегодня в 09:06
Ответ дляПосле шести ни-ни
Скорее всего вас ждет то, что ребенок для него всегда будет на первом месте, вы на втором. Уже сейчас так. Ничего в этом такого нет, с одной стороны. С другой мне было бы обидно.
Но у вас есть дети, они тоже для вас скорее всего важнее любого мужчины.
Если вы приняли его условия, то на будущее в первую очередь всегда выбирайте себя и свой комфорт. Если вы у него не на первом месте, то должны быть у себя на первом месте.
Но кто знает, не видя ваших отношений тоже сложно делать правильные выводы и ручаться за достоверность советов.
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 09:07
Ответ дляПосле шести ни-ни
Маємо взаємні почуття
Вы уверены ?
Я в плане он не познакомил вас с дочкой, но при этом вы уже съезжаетесь, т.е у вас отношения давно...
После шести ни-ни
• сегодня в 09:07
Ответ дляПлекаю думи
Тому я й не хочу шлюб. Хочу з´їхатись і певний час спостерігати як це все буде. Якщо збалансує - мені буде ок. Якщо буде його стабільна відсутність - я за речі й додому
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 09:07
Ответ дляПенек Возмездия
Поделитесь ?
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 09:09
Ответ дляПосле шести ни-ни
Доні 7
Я лише ’за’
Питання в адаптації дитини.
Я лише ’за’
Питання в адаптації дитини.
О так он еще и от жены не ушел ?
Амелі на мілені• сегодня в 09:09
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вы просто так написали, что кажется что вы специально будете отсутствовать, чтобы что-то доказать. Приходите и уходите тогда, когда захотите или договоритесь. Но если вас уже раздражает что он много проводит времени с дочкой-дальше будет тяжелее. Вам нужно все это аккуратно озвучивать, но не в форме претензий ультиматумов и обвинений
Советничаю тут• сегодня в 09:09
Ответ дляПосле шести ни-ни
А почему не проводите время вместе все?
После шести ни-ни
• сегодня в 09:10
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вы уверены ?
Давно
Коли прийняли рішення про спільне проживання, то й знайомитиме. Для чого малу травмувати посторонніми тітками?))
Кашка-маняшка• сегодня в 09:10
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, так пробуйте! Человек в быту раскрывается намного быстрее как в хорошем смысле, так и плохом. 2-3 месяца совместного проживания дадут вам куда больше понимания стоит или нет чем год встречаний.
После шести ни-ни
• сегодня в 09:11
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Поделитесь ?
Мене вони теж цікавили)
Але я чемно промовчала))
После шести ни-ни
• сегодня в 09:11
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
О так он еще и от жены не ушел ?
Спільна велика квартира
Він там тусить з дочкою
После шести ни-ни
• сегодня в 09:12
Ответ дляАмелі на мілені
Ок
Дякую!