Міняйловна• 10 сентября 2023
Булінг хто стикався
Дитина не реагує на зауваження дорослих, зауваження своїх батьків.
І далі на зло? булить іншу дитину.
Просить пробачення , каже що більше так не буде…
Але продовжує принижувати іншу дитину, і навіть застосовувати силу.Хоче зробити боляче. Що це ? І чому ?
Чому дитина не слухає своїх батьків? Страху немає у дитини.
Мені це все дивно.
Ніколи не була у такій ситуації
І далі на зло? булить іншу дитину.
Мені це все дивно.
Ніколи не була у такій ситуації
Дон Пэдро• 11 сентября 2023
Зайдите с другой стороны. Узнайте где кем работают родители.
Я так защищаю уличных животных.
Когда какой-то тете, аптеке, магазину, кафе.. не важно кому начинает мешать животное, то приходят ’представители общественности’ с разными просьбами и вопросами) попросить фискальный чек после покупки, утонить срок годности, поинтересоваться все ли оформлены, вообщем по обстоятельствам. Но это нужно уметь. Поверьте, разруливала такие безнадежные ситуации. Все резко начинали любить собачку/котика. И на вашего обидчика родители повлияют, если ко-то на работе на них повлияет. Думайте.
Я так защищаю уличных животных.
Оч@ров@Шк@• 11 сентября 2023
Ответ дляМіняйловна
І мені теж так здається.
Я цю родину не знаю взагалі.Але коли дитини хоче нашкодити іншій , коли батьки роблять зауваження, наказують - а це не діє.
Погрози про міліцію - реакції теж нуль.
Додається рукоприкладство. Ну це вже переходить усі межі
Погрози про міліцію - реакції теж нуль.
Ну так заяву напишіть, чому ви тільки лякаєте? Захищайте свою дитину активніше
Пузата Хата• 20 сентября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Модне слово і модний термін. Та всі стикалися, насправді, всі, хто зростав і жив у соціумі. Нині модно колисати дитячі образи, на які років шістдесят і більше тому ніхто й уваги не звернув би, бо особистість загартовується в боротьбі, зіткненні поглядів тощо, і таким чином вчиться відстоювати себе і свої межі. А нині плекаємо покоління безпомічних тепличних істот. Головне, що можна вживати модні красиві терміни про булінги і аб´юзи тощо.
Відразу видно людино, яка навіть полінувалась спитати у гугла та почитати що ж таке той булінг, що даже закони проти нього приймають, а не звертали увагу 60 років тому і на гулаги та інші табори, то була норма, може і модні слова тоді також.