Все возможно• 10 сентября 2023
Я напишу міні дурню аби щось, а ви вгадайте з якого я міста?)
Цікаво чи відрізняються певні слова/діалекти аби було впізнати з чого людина міста / регіону.
Значить пішла я нині на базар, хтіла купити щось добре але ніц не найшла шоб мені посмакувало. Потім пішла і купила якісь овочі : буряк , якусь ше редиску
Далі я хотіла домашнього сиру купити шоб спекти шось.
Але тойво, щось так в боці заболіло що не була годна ніц робити..
🤣🤣🤣🤣
Все возможно
• 10 сентября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Луцьк, Луцьк? Я не засну)
Ні не Луцьк)))
Все возможно
• 10 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
та Тарнопіль 100%. ’ніц’, то таке.. А ’тойво’ - відразу ясно)
Ні)) не Тернопіль))
дожену і ощасливлю• 10 сентября 2023
Десь із західної, оте польське ніц, ріже вухо. Не меньше, як Вас російська.
Все возможно
• 10 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
И тойво что это
Йой… навіть не знаю як то пояснити )
Ніби як «і цей»
Все возможно
• 10 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Та певно шо то є Львів!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ага))
Все возможно
• 10 сентября 2023
Давайте дівчата ваша черга)) пишіть а ми будемо вгадувати яке місто) аж цікаво які даюіалетки в кожному місті ))
Блондинка в Законе• 10 сентября 2023
Я з села аграрної області, то дівчата в гуртожитку мене виправляли, як казала, треба купить сахарю.
LoveYouOrNot• 10 сентября 2023
Ответ дляВсе возможно
Зара вас тойво… назвуть нефайними словами)))
LoveYouOrNot• 10 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
В мене свекруха була із сімʼї зі сходу, то казала «треба купити щось сладінькє» або «треба попити кофе». Все життя росла у Львові, але видно батьки вживали такі слова)) виглядало оригінально
Галя із Дарниці• 10 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Удалено администрацией...
Тю на вас, прикольна тема)) ми всі українці і наша мова жива, бо вона змінюється і поповнюється словами
Черговий по кухні• 10 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Западная Украина
Вас выдает слово ниц
Сейчас живу здесь, не слышала такого слова
Показушница• 10 сентября 2023
Ответ дляВсе возможно
Такі точно діалектики у всій Львівській обл.