Все возможно• 10 сентября 2023

Я напишу міні дурню аби щось, а ви вгадайте з якого я міста?)

Цікаво чи відрізняються певні слова/діалекти аби було впізнати з чого людина міста / регіону.

Значить пішла я нині на базар, хтіла купити щось добре але ніц не найшла шоб мені посмакувало. Потім пішла і купила якісь овочі : буряк , якусь ше редиску
Далі я хотіла домашнього сиру купити шоб спекти шось.
Але тойво, щось так в боці заболіло що не була годна ніц робити..
🤣🤣🤣🤣
Галя із Дарниці• 10 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Полтавська або кКіровоградська можливо, бо на Вінничині так не балакають
Так, полтавська

LoveYouOrNot• 10 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
підемо на баль до кумів, покушаем самогону, притьопаємо на гобійстя, зайдемо до шопи завдамо льосі бараків.

За всю область не ручаюсь, але в районі з відки батько родом та живе багато рідні так балакають )
Полтавщина
Злюка-закусюка• 10 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Хто з моєї області, той мав чути)
в нас кажуть почи вичахне - схолоне тобто, Черкаська область, але по селам так чула
Удальонка• 10 сентября 2023
Первый мой город - тремпель, мужик с факелом и дураковка, второй город всем известный кладбищем машин, разрушенным мостом, а еще это город парков.
Блондинка в Законе• 10 сентября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Трішки грубо звучить, як на мене)
Але у нас тоді так ’балакали’, і якщо дівчинка приїжджала до бабусі з міста, і казала бабушка, то казали ’о, городська’.
Галя із Дарниці• 10 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Зажди, нехай вичахне- так бабуся казала))
Коплю на груди• 10 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Удалено администрацией...
Вашу образу на свою адресу, у вигляді написаного вами ’’пуку’’, я пропущу.
І після ’’будь ласка’’ теж ставиться знак оклику, марьванно
Ви там щось писали про єдність, націю і т.п., а судді хто?
Злюка-закусюка• 10 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Полтавщина
ні, і геть не близько )
Можливо кульчики, драглі, пательня, весіллячко, слоїк, кварта - дасть вам вірну відповідь )
Ашотакоя• 10 сентября 2023
Франик

LoveYouOrNot• 10 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
А що таке калафьорова?
Калафьор - цвітна капуста.
Админко• 10 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
И тойво что это
ну це той во
дожену і ощасливлю• 10 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А мені смак дитинства)) Зараз рідко почуєш це слово, Зупка калафьорова або, наприклад, помідорОва. Бабця моя так казала… )
Знову польські слова, включаючи бабця.
ТигрЛьвович• 10 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Скрябін співав

I я собi захотiв
Полiтати десь пiд небом.
Двоє гарних крил,
I менi вже нiц не треба.
В ’Довбуші’ новому діалоги просто пісня! Такий славний гуцульський діалект! Ніц не зрозуміло, але дуже гарно)
Коплю на груди• 10 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Даже и не вспомню, что у нас такого особенного было - разве что Смертьинвест.
це бізнес?
дожену і ощасливлю• 10 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
На одещині так чула, на кордоні з румунами
Миколаївська область.
Злюка-закусюка• 10 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
це як ми приїзжали до бабушки і так до неї казали, а мені хрещений з дядиною завжди виправляли, що потрібно казать бабуня, і тато замість папа )
дожену і ощасливлю• 10 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Вінниччина?
Ні, Миколаївська обл
LoveYouOrNot• 10 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
ні, і геть не близько )
Ну кульчики, пательня, слоїк і у Львові є. А от все решту… хм.. Значить десь близько)) Може Закарпаття чи Івано-Франківщина?
ТигрЛьвович• 10 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Тремпель чоловік каже, його сім´я з Луганщини
І ще щось таке цікаве є там, не пам´ятаю, як шафу називають
Шифонєр?)

Админко• 10 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А ну я спробую!
Сьогодні ми ловко поздравили бабцю з днем народження. Вона нарізала нам тортика і поки вичахав чай, я почала розпитувати про її молодість. Особливо мене інтересували її кавалєри 😁
люблю слово: ’вичахав’. Черкаська?
Капитошечка• 10 сентября 2023
Ответ дляВсе возможно
Давайте дівчата ваша черга)) пишіть а ми будемо вгадувати яке місто) аж цікаво які даюіалетки в кожному місті ))
Немає діалектів
автор Все возможно • 10 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А ну я спробую!
Тоже десь західна Україна? Бо кавалєри і ми так говоримо ))
МамаБест• 10 сентября 2023
Я тобі дам ровер, я тобі дам колєгів🤭
Seehund• 10 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
це бізнес?
Металлургическая корпорация.
Злюка-закусюка• 10 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
і знову мимо ) Між Центральною та ЗУ )
LoveYouOrNot• 10 сентября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Знову польські слова, включаючи бабця.
Моя бабця народжена за Польщі. Тому так.
Ліплю вареники• 10 сентября 2023
Львівщина, галицький говір.
АфродитаПетровна• 10 сентября 2023
Я ездила на барабан, покупала пальто. Когда приехала домой, повесила пальто на тремпель. Ну а шо ))
ТигрЛьвович• 10 сентября 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Сейчас с тремпеля достану кофту потеплее и пойду под градусником гулять,а потом в лудший парк. Откуда я?
Харків
автор Все возможно • 10 сентября 2023
Ответ дляМамаБест
Я тобі дам ровер, я тобі дам колєгів🤭
🤣😂🤣😂🤣😂ооо
Кулєгів))) ахаха клас