А тепер сумніваюся. Розумію, що по якості простенькі, хоч і відгуки непогані. З одного боку, нехай би були собі, яких не шкода в ліс погуляти, а з іншого, цікаво, чи справді вони такі, як пишуть у відгуках.
Може, хтось вже замовляв?
Квітка папороті• 11 сентября 2023
Мне кажется, что Али уже себя отжил с количеством ’пролетов’, лучше я переплачу 100 грн, закажу в Розетке, посмотрю, поменяю и куплю, чем ’кота в мешке’ сомнительного качества
Ответ дляЛиса Патрикевна
Кроссовки, как кроссовки.
Или вам так важен ярлычек ?
Я не бігаю за брендами, хоча є і вони в моїй шафі.
Запароленое одеяло• 11 сентября 2023
На сезон хватит, носите себе
Копейки же стоят
Я там покупала себе лыжный костюм, кожаную куртку, аксессуары зимние
Тоже дуиала прийдет страшко
А пришли приличные качественные вещи
Копейки же стоят
Тоже дуиала прийдет страшко
А пришли приличные качественные вещи
Ответ дляMs. Iphone
И краска на низ облезет после первого дождя
Ви такі купували чи склали свою думку по ціні?
Ms. Iphone• 11 сентября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
Брала пару раз на али похожие, в первом варианте краска послазила, во втором палец быстро протерся.
Карина2020• 11 сентября 2023
За 270, этож сколько они потратили на изготовление, если продаю за такую цену.
Ответ дляMs. Iphone
Дякую за відгук. Якщо сезон протримаються, мені підходить
Леди_в_ночи• 11 сентября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
автор, не слухайте новоспечених пронь прокопівних. В мене подібні є вже третій сезон (причому зимою їх використовую в машині, дуже зручно, коли за кермом). Нічого не відвалилось, перу в машинці регулярно. Купила в Бедронці ’на один раз’, бо порвався ремінець в босоніжках)
Не гавкаю- но охраняю• 11 сентября 2023
Я покупала себе такие два раза-первый раз все было норм,но у меня очень узкая нога и постоянно проворачивалась ТК они мягкие и не держат форму. Но они у меня были неубиваемые, не могла дождаться когда порвуться, на другие денег не было особо. Второй раз заказывала ,но пришли слишком большие,передарила их кому то
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую). Я не зважаю, бо розумію контингент Порадниці, кожна друга тема ’Не вистачає на хліб’ або ’Чоловік заробляє лише 3тис $. Не вистачає на хліб’
Фрикаделька• 11 сентября 2023
Декілька років тому купувала на Алі кросівки типу таких (без шнурків, світло-сірого кольору), по ціні щось типу 7 чи 8 доларів. Вони виявилися чудовими, дуже зручними, в спеку і по піску, по різним грунтовкам в них дуже комфортно, не спекотно, ношу їх реально років чотири (літом і на шкарпетку), майже не знімаючи. Легко перуться, швидко сохнуть, стельки виймаються. За цей час протерлися стельки, трохи розтягнулася сама тканина, і почала протиратися в тому місці, де великий палець на правій нозі, але дірки ще немає, тільки натяк на неї), підошва ціла, сама тканина зверху рівна, без складок, нічого не відірвалося і не відклеїлося.
Планую купити ще одні такі ж самі.
Чи будуть ваші такі ж вдалі - невідомо, то лотерея.
Планую купити ще одні такі ж самі.
Ответ дляФрикаделька
Планую купити ще одні такі ж самі.
Надія є, це вже добре)
Единорог_помог• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А мені здається що це лотерея і ось в вас вже третій сезон, а я купляла взуття на Алі і подошва відклеїлась повністю ще і тріснула що не заклеїш. На протилежність купляла піжаму і вона чудова легка міцна і гарна вже багато разів прала
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
поделитесь уже отзывом про них, как приедут
Ок, але замовила тільки сьогодні
аромат Жука• 11 сентября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Та ладно, які 100 грн переплачу? Може 1000? І то, сумніви
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2023
Ой, даже если покупать на Розетке и менять, когда не понравилось - а если понравилось, а подошва через 3 месяца отвалилась? Уже никто ничего не компенсирует. Но переплатите раза в 2.
Думаю, тут заранее предсказать нельзя. Кому-то повезет, кому-то нет. Хоть с али, хоть с наших перепродающих.
Квітка папороті• 11 сентября 2023
Ответ дляаромат Жука
Посмотрите, самые дешёвые кеды в Розетке, в потом пишите
имелось в виду, что бюджетную обувь можно купить осмотрев и поменяв, а не сидеть и переживать, что прийдёт
Ленивица-красавица• 11 сентября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
ноги вонятимуть 100%
в кого вони воняють, то хоч що не взуй....
Як міряти?• 11 сентября 2023
Мне вчера соседка говорит- ты представляешь, на алике айфоны оригинал за 20 тыс, 😂🤌🏻
А то все такие тупые , покупать за 1.5-2 к .$
Ответ дляЯк міряти?
Це вже окрема тема. Мова йде про товари ноунейм
Пригаю-цибаю• 11 сентября 2023
Я на Али зимние ботинки брала и уже 2 зимы относила, кроссовки 2й сезон ношу, туфли и босоножки в прошлом году купила и ношу по сей день без проблем, мне нравятся. А вот сумки плохого качества попадались и кожа быстро облазила
Видна міленіалка• 12 сентября 2023
У мене є дуже схожі, але білі. Теж щось там в районі 300 грн коштували ))) Тиждень на балконі - і нормальні кросівки. Тільки я з розміром трохи не вгадала - більшуваті. А саме по якості претензій не маю.
Я підписана на декілька блогерів, які замовляють з алі. І показують які саме приходять речі по тому чи іншому посиланню. Так у таких кросах дуже не бідна дівчина ходить у спортзал.