Любительница• 11 сентября 2023

Видалення пігментних плям

Дівчата, хтось робив видалення пігментаціі на лиці саме лазером? Маю декілька плям на лобі і щоці, а одна на носі, прямо по центру, дуже хочу позбутися їх.
Майстер, де роблю лазерну епіляцію, порекомендувала видалити лазером, але перед цим піти на консультацію до дерматолога і перевірити ці плями.
В інтернеті відгуків не знаходжу, можливо з вас хтось робив і маєте що сказати про цю процедуру. Буду вдячна!
Пишущаяся• 11 сентября 2023
Для удаления пигментации есть специальный лазер, тот что для лазерной эпиляции не подойдет.
Мне пытались удалить тем лазером, что удаляет татуаж, не получилось...

ОливьЕЖечка• 11 сентября 2023
Робила, здається, п´ять років тому в ЛазерХаусі на Васильківській. Знадобилося кілька процедур. По відчуттях терпимо, але у мене високий больовий поріг. Після процедури плями покриваються тонкою кіркою і трохи сверблять. Результатом дуже задоволена
LuziLe• 11 сентября 2023
таке роблять лазером Lumeca. Він видаляє пігментні плями, суддинну сітку і загалом покращує стан шкіри. Я робила, подруги робили, всі задоволені дуже
Звоночек• 11 сентября 2023
Ответ дляLuziLe
А сколько раз вы люмекку сделали?
После первого раза был результат хоть немного?
LuziLe• 12 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
А сколько раз вы люмекку сделали?
был с первого раза результат