Я инженер, меряю от 1• 11 сентября 2023

Дівчата, хто готує повноцінну вечерю, що у вас сьогодні?

Вам телефонограмма• 11 сентября 2023
У нас болоньезе сьогодні.
Kuzik9• 11 сентября 2023
Гарбузовий суп, овочі з арахісовою пастою, лаваш з творогом
БершкомангоЗар• 11 сентября 2023
Запекла в духовке фаршированные перцы
Еще греческий салат будет
И арбуз
Всех в сад• 11 сентября 2023
Ответ дляFashion_besties
Ото когось ви балуєте непадєццкі
це я перед тим бігала то по театрам, то по екскурсіям,
ніколи було готувати, але дома накопилися овочі й сливи з ярмарки, думаю, наготую хоч на 2 дні.
До речі, сливовий пиріг ризикнула зробити з миндального борошно (завалялося з Метро), нормально вийшло, не так піднялося як зі звичайного, але теж смачно)
Всех в сад• 11 сентября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Сьогодні, мабуть, буде гречка, салат і сметанна поливка з фрикадельками. Але особисто моя улюблена вечеря, яка б ніколи не набридла - це ось
ой це моє улюблене з дитинства
Нехай щастить• 11 сентября 2023
ніяк не спечу перцю солодкого.. скільки не купую — їм сирим.. він такий солодкий та соковитий!!!!!! навіть суп риготувати та заправити на вершковому маслі червоний болгарський перець—— який аромат ! та ще базіліку зеленого добавити… оце й феєрія смаків.. сезона
Татьяна-44ea• 11 сентября 2023
Перець фарширований
Белочкой зови• 11 сентября 2023
Лазанья
Греческий салат
Пирог с вишней и сливой
Кто захочет -со вчера осталась на сладкое желе с ряженки и персиков.
Щира українка• 11 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
уха и салат из баклажана, помидор, сыра и яйца
Как салат готовите? Напишите, пожалуйста
Всех в сад• 11 сентября 2023
Ответ дляНехай щастить
я його теж не можу наїстися, скоро буде зима и зовсім інший смак, капі хіба що.. але я уявляю ціни взимку
Щира українка• 11 сентября 2023
Ответ дляМорковку дай
Фаршировані перці, які вчора зробила
І в иене
Сладко-соленая• 11 сентября 2023
Ответ дляЩира українка
баклажаны режу соломкой чуть крупнее картошки фри из мака. Посолить, промыть, отжать, пожарить. Танцую от количества баклажан, их должно быть не менее трети от общего объема. Добавляю в равных количествах нарезанные соломкой яйца, помидор, твердый сыр, лук (лучше сладкий стерлинг, если обычный, то надо вполовину меньше), желательно выдавить туда зубок чеснока, без него мне не то пальто, хотя девочка, которая мне давала рецепт делает без. Я заправляю домашним майонезом, но можно и жирной сметаной, и просто маслом. Мама говорит, что для нее это самый вкусный салат)))) мне не прямо так чтоб съесть с тарелкой, но вполне годно. Но я и не очень люблю баклажаны, готовлю для разнообразия.
Щира українка• 11 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Спасибо! Подобный салат был когда-то в сети Челентано, очень его любила.
Непереможна• 11 сентября 2023
Качка з яблуками, макарони, морква по-корейськи
Просто болталка• 11 сентября 2023
Мужу плов и баклажанная икра.
Мне филе и овощи, уже готовою
Радість моя• 11 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Мужу плов и баклажанная икра.
Мне филе и овощи, уже готовою
Это вы жарите так помидоры и перцы?
Почекуха• 11 сентября 2023
У мене сьогодні картопля та гарбуз дольками, запечені в спеціях і оливковій олії, курка, рулька в соєвому соусі, зробила салат з капусти, перцю та цибулі. Витиснула і закатала 10 літрів соку томатного, закрила 5 банок аджики, зробила слойки з динею і горгонзолою. Зараз поставила в´ялити помідорки в духовку) Упахалась сьогодні, але щаслива😅
Просто болталка• 11 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
Это вы жарите так помидоры и перцы?
да на сковороде гриль припекаю
Радість моя• 11 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
да на сковороде гриль припекаю
Спасибо, а на масле или без?
Просто болталка• 11 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
Спасибо, а на масле или без?
Буквально пару капель смазываю овощи
Радість моя• 11 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
Буквально пару капель смазываю овощи
Еще раз спасибо😍
Просто болталка• 11 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
Еще раз спасибо😍
Всім шампаньського• 11 сентября 2023
Ответ дляВсех в сад
вчора півдня готувала:

- балоньезе, макакрони,
- тушкована свинина з грибами
- цвітна капуста під соусом бешамель
- пиріг зі сливами
Дайте будь ласка рецепт цвітної капусти)
Ато моя в холодильнику лежить сумує, а я не знаю що з неї приготувати
Allein74999• 11 сентября 2023
На выбор были. Рыба, фаршир перец, соте из синих, тушеная капуста. Но семья выбрала жарить картоху.
Заліковий троль• 11 сентября 2023
Планировала макароны по-флотски. А жизнь распорядилась по другому. Сегодня на ужин шашлычок
Всех в сад• 11 сентября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Просто відварюю до півготвності невеликими суцвіттями,
Роблю соус бешамель,
потім викладаю капусту на деко, потім поливаю бешамелем і в духовку,
Можна сиром притрусити,
Якщо соус з 1 л молока, можна в 2 шари зробити,
Залежить від форми і кількості капусти.

Я в середині літа її спробувала десь в фудкорті,
Приготувала вдома і на диво всім сподобалося