Прагматик флегма• 12 сентября 2023
Як зрозуміти чи в цій скляній мисці можна готувати в духовці?
Прагматик флегма
• 12 сентября 2023
Ответ дляпицунда
на ней же написало что можно только в микроволновке
Ой жалко
Бо вона така важка
Я думала шо в духовку підійде
Бо вона така важка
Я думала шо в духовку підійде
Мстящий за Зайца• 12 сентября 2023
Взагалі будь-яке скло витримує високі температури. Звичайна банка, на якій еічого не написано, цілком підходить.
Головне, щоб це було скло
Козяка-маляка• 12 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Головне, щоб це було скло
Так, але потрібно звичайне скло ставити в ще холодну духовку і потім включати нагрів і витягати, коли духовка вже вистигла. Термоскло ж цього не потребує
Прагматик флегма
• 12 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую вам