Царівна Жабка• 12 сентября 2023
Дівчатка, як би ви проїхали дане перехрестя?
Вам прямо. Скільки смуг ви бачите після перехрестя? Перше фото перед ним, зроблено, щоб знаки всі було видно. Друге, то як за ним вже їдуть.
No problems• 12 сентября 2023
Там знак, з правої смуги тільки на право, з лівої прямо, після перехрестя 1 смуга
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Одна смуга куди? На дорозі скільки смуг після перехрестя?
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы так сфоткали что видно плохо. Вроде бы 1
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
1 ж полоса. До перекрестка 2 полосы. Одна из них только вправо.
Питання скільки смуг для машин на дорозі?
Лялькодзьоб• 12 сентября 2023
а в чому власне питання? Проїхала би по тій смузі, з якої і потрібно їхати прямо згідно знаку. Вона одна. І за прехрестям одна смуга.
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Тобто просто їхали б прямо та і все?
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
До перекрёстка 2. После, вроде бы, 1
Лялькодзьоб• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Тобто просто їхали б прямо та і все?
так. А як ще можна їхати у цьому випадку?
Ашотакоя• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Тобто просто їхали б прямо та і все?
Стаєте в ліву смугу, там , де стрілка прямо і їдете згідно з світлофором
Розумна Губка• 12 сентября 2023
По фото плохо видно сколько полос за перекрёстком. Похоже что одна, но возможно и две. Ехала бы в том ряду где стрелка прямо, и за перекрёстком в том числе. Дальше было бы видно, что там дальше.
No problems• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
2 полоси, одна по дорозі, інша зустрічна.
До перехрестя було 2 полоси у напрямку руху, після одна, тільки ліва полоса може їхати далі, права тільки направо, за рахунок цього і звущення
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляАшотакоя
Тупо прямо? Як вважаєте? Скільки смуг для дорожнього руху на тій стороні?
Бутербродница• 12 сентября 2023
о боже там все видно і світлофори натикані з усіх сторін Европейська головна. От на зигіна ото дурне перехрестя.
Ашотакоя• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
А які у вас є ще варіанти, якщо вам треба прямо? Неважливо скільки смуг далі, на вашому фото не видно
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Ні
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Нажаль там не прямо. І мене це капець бісить.
Ашотакоя• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Що ви маєте на увазі? Там ваша смуга з попутним рухом
Проработник• 12 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Блин, из-за этого я не вожу)
Розумна Губка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Что вы имеете ввиду?
Лялькодзьоб• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
так а яка різниця, ви ж прямо їдете з лівої смуги. Навіть якщо там дві, виїжджаєте в ліву і за потреби перестроюєтеся. Але ж там видно що одна смуга за рухом.
Проработник• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Фиг его знает. Говорю, как человек имеющий права)
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляNo problems
Чому ні?
Там три полоси! Уявити тільки прямо вийде на зустрічну. Розмітки немає взагалі, як і знаків про звуження
Царівна Жабка
• 12 сентября 2023
Ответ дляБутербродница
На зигіна як раз і нормально, знаки світлофори, хоч якась розмітка з затертими стомленнями. А як вам виїзд з браілок? Зліва стоять на зустрічній, також жодної розмітки. Це я зараз їду на стрітенську 19 писати хоч щось, нехай зроблять розмітку.
Лялькодзьоб• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
ну так і знаку про односторонній рух немає, значить логічно, що далі є зустрічна смуга. Якщо прехрестя не зовсім симетричне просто візьмете трохи вправо, щоб потрапити на свою смугу
ОноВамнадо• 12 сентября 2023
С крайней правой поворот только на право, с крайней левой только прямо.
Проехала бы согласно знаков +на разрезающий знак светофора
Розумна Губка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Присмотрелась, видно, что после перекрёстка у вас одна полоса, у встречных две (со средней полосы только поворот им налево, но не уверена, еле видно разметку). Что сказать, плохо, что нет разметки. Разметка и дисциплинирует и облегчает движение.