Царівна Жабка• 12 сентября 2023

Дівчатка, як би ви проїхали дане перехрестя?

Вам прямо. Скільки смуг ви бачите після перехрестя? Перше фото перед ним, зроблено, щоб знаки всі було видно. Друге, то як за ним вже їдуть.
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
В даному випадку знаків направлення смуг за перехрестям немає.
так є знак до, вам не достатньо? ви ж фото кидали, одна смуга прямо (ліва), а права смуга лише поворот на право, все

Сердючка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Він діє до перехрестя. Там інші напрямки руху. І знаку немає.
ще раз.
у мене, як у водія, не виникає проблем з проїздом даного перехрестя.
якщо ви не розумієте як то робиться, не вмієте читати дорожню обстановку - користуйтеся громадським транспортом. не наражайте людей на небезпеку.
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
фото
ну ось вам...і де там виїзд на зустрічну?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
Це попереждення. А біля пішогодного вже звичайний знак стоїть.
Ну если этот упал, разметка стерлась. Всякое бывает, поездила по стране, чего только не видела))
А в Чернигове навигатор меня чуть с обрыва не сбросил, типа там есть проезд. А его уже 3 года нет и построен акведук. 🤦‍♀️ Еще и не развернуться было.
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
А питання про іншу сторону за перехрестям. До чого тут знак який висить до перехрестя?
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не, ну я понимаю что быть может что угодно. Я с инструктором когда ездила то тоже были места где знак забыли убрать (ремонт дороги), или разметка не просматривается (но ты запомни шо она там есть.. иногда.. просто краска быстро стирается...)

Но тут прям комбо. И разметки пешеходки нет, и знаки со всех сторон пропали ) ну реально, 99.9% что пешеходка официально ’не существует’ уже т.к. перенесли чуть дальше куда то. А люди, по старой памяти, ходят )
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
а вам його не достатньо?
все згідно пдд чи у вас якесь інше пдд?..то дайте почитати
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Зараз спеціально піду і сфоткаю як зараз. Фото сторічної давнини у відсутності розмітки не допоможе. Так цікаво читати всіх тих кому нормальна така ситуація. Люди паркується біля пішохідних переходів, дерева закривають знаки, відсутня дорожня розмітка, всім нормально. Мені дивно таке читати, дивно що люди готові жити так як є.
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ну есть там ’скос’.. немножко ) но я б тоже не сказала что прям ’выезд на встречку’

Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Мені цікаво.. а буде колись програма кули можна буде зливати фото ’оленів’ які паркуються впритул до пішоходки або просто хз як... було б не погано...
А по темі - тут тіки писати про поновлення розмітки. Що б чітко видно було все
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
а вам його не достатньо?
Дорога оця зі стрілочкою відходить праворуч. Якщо їхати просто прямо, то там зустрічна смуга. Маршрутка на фото зараз зробить маневр праворуч без ввімкнення повороту
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
Це дуже старе фото. Зараз там маленька смуга на одну машину
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
а вам його не достатньо?
А у вас знаки як довго діють? Не до перехрестя?
Непогодка• 12 сентября 2023
Не зрозуміло що вам незрозуміло. Займаєте ліву полону для руху прямо і їдете нн ТУПО ПРЯМО бо можна виїхати на зустрічну, а прямо і за потреби перестроюєтеся у оту одну смугу
Непогодка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Де? Чи сліди від коліс то також смуги?
На фото видно стоп лінію для зустрічних авто перед світлофором
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Не за потреби, там всі повинні зробити маневр направо щоб потрапити в свою єдину смугу
Непогодка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Зараз скину вас схожу ситуацію
Непогодка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
3 та 4 смуги наліво, також з 3 та 2 можна прямо , якщо з 2 іхати тупо прямо, як ви кажете, можна виїхати на трамвайну колію.
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
ну як готові, не робіть з себе якогось ідола, це реальність, не можливо тупо все тримати в ідеалі який ви собі там в голові намалювали, реальність якби інша, і не, тому що всім пофігу, бо це нереально, керуйтесь пдд, згідно з пдд - все ок, знак є, розмітку намагаються оновлювати два рази на рік, у вас напевно рідше, зробили з мухи слона на рівному місці

КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
ну не ’лоб в лоб’ як тут автор пише...чутка зовсім
Непогодка• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Я вас підтримую, хочеться кругом порядку, але краще ці зауваження направити у поліцію, дорожну службу, міську адміністрацію.
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
В Харкові є щось схоже ))) їдеш такий по своїй смузі, їдеш... і хоба - ти на трамвайній колії. Ані знаків, ані розмітки
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Не ’лоб в лоб’. Але ’уміючи’ можна трохи цьомнути зустрічку.
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
розділ пдр будь ласка про знак з вашого фото)
Бабуся мороз• 12 сентября 2023
В нас таких перехресть багато.Перший час,як не було машин на зустрічній смузі,то і на зустрічну виїжджала.Потім глянь на дорожню розмітку,бігом вправо.А зараз вже знаю.
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляПочемучка
правило ’триматись потоку’ якби чудово діє для цього кейсу
Почемучка• 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Це так
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
Ось так тут ідуть перше фото. Але це смуга для зустрічки, фото 2
КокошинЭль• 12 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
а швидкій не можна?...
автор Царівна Жабка • 12 сентября 2023
Ответ дляКокошинЭль
а швидкій не можна?...
Там всі так ідуть, посеред дороги. Ну в швидка без маячка і сирени.