Сіточка• 12 сентября 2023

Оренда квартири Хмельницький

Новобудова 1 кімнатна квартира все є, пралка, своє опалення газ, навіть посуда, яка вартість оренди було 8 тис. ,якщо піднімут оренду на 1000 грн. Норм чи то вже багато хочуть власники?
Нетутешня• 12 сентября 2023
зараз такі ціни

Щедрик• 12 сентября 2023
Все є, це добре . А який стан того всього? Ось що важливо .яка інфраструктура і так далі
автор Сіточка • 12 сентября 2023
Ответ дляЩедрик
Ми перші орендарі, після ремонту новобудова знімаємо 1 рік, щупинка магазин пошта нова все поряд
Щедрик• 12 сентября 2023
Ответ дляСіточка
У Запоріжжі бабусятня варіант коштує 4000 грн. Якщо квартира нова і все нове, то 8000 нормальна ціна
автор Сіточка • 12 сентября 2023
Ответ дляЩедрик
Зараз 9000 кажуть буде оренда
Поміркована думка• 12 сентября 2023
То від власника залежить.
Він вже вам натякає?
автор Сіточка • 12 сентября 2023
Ответ дляПоміркована думка
То від власника залежить.
Він вже вам натякає?
Так, то думаю чи це норм?

Нетутешня• 12 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Так, то думаю чи це норм?
взагалі якщо до війни то це дорого, а зараз перша оренда в новобудові з усім і 12-ть може бути в нас, це жах як багато але такі реалії
ГороховаЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Так, то думаю чи це норм?
Район какой? Как по мне, для Хмельницкого дороговато, зарплаты там так себе. За 9 можно и в Киеве снять.
Та легко!• 12 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Так, то думаю чи це норм?
Автор а вам подобається жити у Хмельницькому,як вам місто для життя.І дуже цікаво чи є там робота
Файна пані• 12 сентября 2023
Ответ дляСіточка
який р-н? кінець Раково то одне, Виставка ж то зовсім інше
Невидимка Майя• 12 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Так, то думаю чи це норм?
Я здаю за 6000. Новобудова,без техніки, з меблів тільки кухня. Зняли з першого перегляду. Р-н Озерна. Думаю 9000 за квартиру з повними ’фаршем’-це нормально.