Будьте так ласкаві• 12 сентября 2023
Як бути в настрої маючи 3 малюків які роблять безлад? 200 м кв прибирання
Кожного дня прибираю
А вони все розкидують.. і нема тому кінця
Я затуркана мамаша з хвостом на голові
Маю 3 спорт костюма, 4 футболки, 4 джинсів та 8 світрів.
Інколи я їжджу сама і мені доводиться брати малюків в автокрісла… і це жесть.. вони всі ревуть
Я відчуваю себе бездарною, в мене все падає з рук(
Я затуркана мамаша з хвостом на голові
осень харашо• 12 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Ви в анабіозі їх народжували чи як? Що за мода скиглити від своїх же свідомо народжених у такій кількості дітей?
Що за мода писати токсичні коментарі?
Неместная Я• 12 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Хіба що скотчем до ліжок прикручувати, от тоді порядок.:)
Як каже моя подруга, мама чотирьох дітей: я розумію, що вибір стояв між дітьми та порядком і сном, я вибрала дітей і попрощалася з порядком і сном.
Без сна світить псіхушка.
Кондуктор автобуса• 12 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Без сна світить псіхушка.
Ну це ж не означає, що людина взагалі не спить. Але так, як я валятися в ліжку і спати досхочу, вона не може.
Кондуктор автобуса• 12 сентября 2023
Ответ дляосень харашо
Що за мода писати токсичні коментарі?
Людей тригерить на три дитини. Якби жалілася мама двох, було б менше отрути :)
Неместная Я• 12 сентября 2023
Ответ дляMargonails
Автор а какой возраст? У меня 4ро, я беременна, занимаюсь стиркой,готовкой, убирают за собой дети сами, одежду сами разложат....
Це на автоматі стільки дітей?
Margonails• 12 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Це на автоматі стільки дітей?
В смысле на автомате???
Неместная Я• 12 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Не, это счастье. У меня сегодня была помощница, сижу кайфую в чистой квартире. На многое денег жалею, а на это нет
Что убирала и во сколько обошлось?
Електрохарчування• 12 сентября 2023
Не убирать. Если завтра они их опять разбросают, то толку? На 200 квадратных метрах можно те сокровища и обойти. Ну раз в неделю сложить и помыть пол
ЯниЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене погодки веселуни
Так це ваш вибір) Ви мали бути готові розпоощатися з спокійним життям. Чи вам підкигули їх
Неместная Я• 12 сентября 2023
Ответ дляосень харашо
Що за мода писати токсичні коментарі?
Чим токсичні? Якщо не пожаліли скиглика, то відразу токсичні?
Їй же не сусідських дітей підкинули.
Рекламама• 12 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
Вона хвалиться
Неместная Я• 12 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я з одним до 4х його років майже не спала. Багато разів за ніч прокидався. А якщо людина вирішила народжувати трьох, то мабуть не такий там і жах.
Неместная Я• 12 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
Таке питати тут не можна, тільки жаліти.
Пожарник• 12 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Я була б вже а чудовому настрої маючи 200 м кВ))ще й 3 щастя вдома
У вас есть трое детей - погодок?)
Тундиринда• 12 сентября 2023
Ответ дляОльга520
А моему 6 лет, почти 7. До сих пор еле справляюсь. Легче так и не стало.
Ох, вы меня обнадежили) я все думала: вот - вот легче станет)
З родзинкою• 12 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
У мене трохи менше метрів і двійня. Я вже на автоматі все складаю, по 100 разів на день все протираю, але того хвилин на 10 вистачає, бо діти миттєво локації міняють. Треба просто почекати декілька рочків і привчати до порядку і дисципліни, хоча це не просто
Як міряти?• 12 сентября 2023
Ну,що вже зробиш.Кожному-своє.Один хоче багато дітей,інший без,це бажання і вибір кожного з нас.
Кудряшка Сью• 12 сентября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене погодки веселуни
Ну вибачте, моя відповідь вам не сподобається....
Кудряшка Сью• 12 сентября 2023
Ответ дляПожарник
Не знаю как. С одним я справляюсь без проблем. Иметь троих детей для меня это ужас.
У вас тройня ?
Ні, ця жінка добровільно на це пішла, а тепер скаржиться
Паратруперсупер• 12 сентября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я дурна.. вічно економлю
Мені здається що 1000 грн це багатт
Нет , не много, мне когда первую только родила, мама сделала подарок, наняла женщину для уборки, мы с ней долгие годы так и были, умерла к сожалению от ковида, так я и вся уже обросла, муж все грозится сам найти уже))
Но уже младшая взрослая, не хочется сейчас кого- то постороннего дома, а деньги должны приносить радость .
Дайте подумать• 12 сентября 2023
тут питання пріоритетів - 1) якщо на першому місці ваше здоровя і психіка - клінінг або забити на прибирання, 2) якщо шкода грошей - забити на прибирання або залучати сусідів/чоловіка 3) не шкода себе, але шкода грошей і чоловіка - прибирати і не жалітися
вибирайте