Inna_A• 13 сентября 2023

Порекомендуйте, будь ласка, вітамін Д для 8 річної дитини

Коли був зовсім маленький давала аквадетрим і вігантол, але на них була побічна дія, не було сну. Потім відмінили. Зараз дитині 8 років. Порекомендуйте який краще давати і яке дозування?
Раз одела не бу• 13 сентября 2023
Д3 приймають вранці під час сніданку, 2000 профілактична доза, купувала на сайті айхерб
Харчовий тріль• 13 сентября 2023
Даю Декрістол 1000 од - проф доза для дітей до 12 років. Більше дозування тільки після аналізу та призначення лікаря.
автор Inna_A • 13 сентября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Дякую. А ви аналізи не здавали? Я сама п´ю 4000, у мене дефіцит. Незнаю чи давати дитині 1000 чи здати. Але це для нього не так просто)
Харчовий тріль• 13 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Здавали раніше. Але лікарі говорять, що зараз нема дітей у котрих є норма вітаміну Д. Нашого регіону маю на увазі, ми в Києві. Якщо ви живете в морському кліматі, краще здати.
У мене теж був дефіцит, але я на постійній основі пʼю 2000 од на ніч і він тримається від 50-70, мені ок.
автор Inna_A • 13 сентября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ми в Києві. У мене 24 було, призначили 4000, через тиждень буду передбачати аналіз. Дякую, даватиму 1000 дитині
Все питаю зарання• 13 сентября 2023
Не підкажу по вашому питанню. Але можу сказати, що у моїй дитини в Києві влітку вітамін Д був в нормі, ми здавали. Син цілими днями на вулиці. Тому приймати буде з жовтня - лікар так прописав. Дозу не пам´ятаю, можу пізніше подивитись.
Харчовий тріль• 13 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Я мала 15.
vmdd• 13 сентября 2023
Смотря какая дозировка Витамина А.
То есть дозировка Витамина D должна быть в 3 раза меньше, чем дозировка Витамина A.
автор Inna_A • 13 сентября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Дякую.. подивіться будь ласка.
Все питаю зарання• 13 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Дякую.. подивіться будь ласка.
1000 од. на день або 2000 через день.
автор Inna_A • 13 сентября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
1000 од. на день або 2000 через день.
Так і думала, дякую ..а які саме ви будете давати?
Ненька наша• 13 сентября 2023
Беріть відразу Д3 +К2, так вітамін краще засвоюється.