Коли був зовсім маленький давала аквадетрим і вігантол, але на них була побічна дія, не було сну. Потім відмінили. Зараз дитині 8 років. Порекомендуйте який краще давати і яке дозування?
Раз одела не бу• 13 сентября 2023
Д3 приймають вранці під час сніданку, 2000 профілактична доза, купувала на сайті айхерб
Харчовий тріль• 13 сентября 2023
Даю Декрістол 1000 од - проф доза для дітей до 12 років. Більше дозування тільки після аналізу та призначення лікаря.
Ответ дляХарчовий тріль
Дякую. А ви аналізи не здавали? Я сама п´ю 4000, у мене дефіцит. Незнаю чи давати дитині 1000 чи здати. Але це для нього не так просто)
Харчовий тріль• 13 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Здавали раніше. Але лікарі говорять, що зараз нема дітей у котрих є норма вітаміну Д. Нашого регіону маю на увазі, ми в Києві. Якщо ви живете в морському кліматі, краще здати.
У мене теж був дефіцит, але я на постійній основі пʼю 2000 од на ніч і він тримається від 50-70, мені ок.
Ответ дляХарчовий тріль
Ми в Києві. У мене 24 було, призначили 4000, через тиждень буду передбачати аналіз. Дякую, даватиму 1000 дитині
Все питаю зарання• 13 сентября 2023
Не підкажу по вашому питанню. Але можу сказати, що у моїй дитини в Києві влітку вітамін Д був в нормі, ми здавали. Син цілими днями на вулиці. Тому приймати буде з жовтня - лікар так прописав. Дозу не пам´ятаю, можу пізніше подивитись.
Харчовий тріль• 13 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Я мала 15.
Ответ дляВсе питаю зарання
Дякую.. подивіться будь ласка.
Все питаю зарання• 13 сентября 2023
Ответ дляInna_A
Дякую.. подивіться будь ласка.
1000 од. на день або 2000 через день.