Латексне альтер ЕГО• 13 сентября 2023

Баріатрична операція

Хто робив, як успіхи, результат, побочки.
Розкажіть як ви?
Муууумие• 13 сентября 2023
Лише один випадок знаю. Відома в інсті блогерша робила, і з психологами працювала, там бабла повно. Років 5-10 продержалась, навіть підтяжку шкіри болючу дуже зробила. А це знов почала поправлятися. Я теж про це думала, а тепер розумію, шо це не варіант, результат все одно важко втримати
автор Латексне альтер ЕГО • 13 сентября 2023
Ответ дляМуууумие
Мені фб підсовує рекламу, то результати звісно вражаючі
НаБалКоніХодять• 13 сентября 2023
Колезі років 4 назад робили
Схуд десь на 40 кг
Вагу тримає
Але харчування притримується жорстко
Меня много• 13 сентября 2023
Я десь читала, що воно не завжди заживає, коли вирізають шматок шлунка і зшивають, і що така операція небезпечна
НаБалКоніХодять• 13 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Якщо не зможете дотримуватися харчування, то все повернеться
Ответ дляМеня много
І операцій боюся і блін носити оте все важко
Меня много• 13 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Наче є варіант, коли зверху шлунка одягають кільце
Княгиня пітьми• 13 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Фізично людина не зможе вже їсти стільки, скільки раніше. І навіть, якщо буде відкат по вазі, то це є нормою, але важить стільки, скільки раніше, вже не буде
Княгиня пітьми• 13 сентября 2023
Ответ дляМеня много
Краще так не робити) багато поганих відгуків і все рівно через папу-тройку років повернення до питання операції.
Княгиня пітьми• 13 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А чого саме ви боїтесь?
Ответ дляКнягиня пітьми
А чого саме ви боїтесь?
люблю щоб всі частини тіла та органів були при мені)))
Княгиня пітьми• 13 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
До першої операції) а потім попускає
Мизимец• 13 сентября 2023
Риски очень высоки. Решайте проблему ожирения изменением образа жизни.
Княгиня пітьми• 13 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Легко сказать
Мизимец• 13 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Легко сказать
Тем не менее, у меня получилось. Вопрос желания и усилий.
Княгиня пітьми• 13 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Ну, так расскажите свою историю) может кого-то смотивирует
Мизимец• 13 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Та ничего нового или удивительного в моей истории нет, чтобы мотивировать. Склонность к лишнему весу, проблемы со здоровьем, есть вкусно и много, двигаться мало. Как у всех в такой же ситуации +-.
А потом просто поставила себе цель. Подсчитала что и сколько ем, сколько двигаюсь (трачу). Поняла сколько мне нужно, чтобы был дефицит. И всё. Потом обычный труд как и во всём.
Ответ дляКнягиня пітьми
ой та історій вагон і маленька тачка.
Треба тільки взяти і робити. Я все життя товста, все життя худаю. Був результат -20 кг по системі -60. але перестала слідкувати захарчуванням тай знову +++
Саме зараз не знаю, мязи якісь ватні, в голові наче гори хочу звернути, а руки-ноги-попа не піднімаються.
НаБалКоніХодять• 14 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Шлунок - це мʼяз і його можна їжею знов розтягти
Може і не буде знов такого набору ваги, але все одно набір буде