ДелиВерка• 13 сентября 2023
Когда сильно влюбляетесь в мужчину, вы хотите от него ребёнка?
Вы не замечали за собой, что когда сильно влюбляетесь в нового мужчину, то хотите родить от него ребёнка?
Результат:
вже голосів:
64 (72.73%)
Нет
24 (27.27%)
Да, есть такие мысли
Штора с кисточкой• 13 сентября 2023
У мене є колишній чоловік з яким була в стосунках приблизно 5 років, десь 4 з них прям сумісного життя, ніколи не хотіла від нього дітей за цей час. Розійшлися, кожен одружився, народили дітей і тут я не хотіла саме від чоловіка, просто хотіла дитину вже. Потім випадкова зустріч через приблизно 8 років і все як вперше. І от я чітко пам´ятаю той сонячний лютневий день в ресторані, я дивлюсь на нього і розумію що хочу народити саме від нього, таке пронизливе відчуття осяяло і досі вже 3 роки не покидає, але, але, але... як співали П´ятниця
Несемо світло разом• 13 сентября 2023
От мужа родила потому что уже возраст был, что нужно было родить первого ребенка, а когда влюбилась в другого, то поняла, что хочу от любимого именно мужчины уже ребенка, но не случилось.
ДелиВерка
• 14 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
А в каком возрасте влюббились в другого? Может ещё родите?
Несемо світло разом• 14 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Влюбилась в 36. Ну по здоровью и чисто теоретически могу родить, а практически нет - мне уже 40 и с тем мужчиной нет серьезного будущего.