Кіна не буде• 14 сентября 2023

Мама после инсульта

Маме 70 лет, поднималась по ступенькам в дом и упала, потеряв сознание, вызвали скорую, откапали дней 10. Она в сознание пришла еще до скорой. До капельниц была лучше речь. Капали сначала в руки, теперь одна рука не рабочая, хотя поначалу шевелила и подымала ее. Затем капать начали в ноги, т.к. не находили вены на руках. Врач на третий день сказал садиться, но она не может, говорит ноги болят. Повело чуть челюсть, слышно в разговоре. Сейчас не может есть, ее тошнит и рвота. А надо пить лекарства. Возможно кто-то сталкивался, как помочь? Могут ли ноги от капельниц болеть? Ее выписали и она лежачая.
Стетоскопуло• 14 сентября 2023
От тошноты и рвоты хорошо Церукал помогает. Если это не связано с чем-то другим, конечно
Юпитерная• 14 сентября 2023
Це не від крапальниці, це наслідки інсульту не одразу проявляються і на фоні крапальниць хворий здається в кращому стані.
Моя бабуся ще вдома при швидкій відмовлялася від госпіталізації і чітко говорила, в лікарні вже симптоми були яскравішими, але на фоні крапальниць ще був бадьоріший стан, вона навіть сварилася з медперсоналом. А от після приїзду до дому різко стала майже овочем - дуже погано говорила і навіть не вміла пити через соломинку, паралізована після інсульту рука боліла, не дозволяла до неї доторкнутися. Поступово відновилася мова, рука і дрібна моторика, сама сідає, але так і не ходить. Але в неї і вік дуже похилий - 90 років. І деменція різко почала прогресувати.
А ваша мама молодша, тому більше шансів повністю відновитися.
Але нудоти в бабусі не було.
МРТ чи КТ вашій мамі робили?
Однозначно• 14 сентября 2023
Автор, можете маму снова положить в больницу, в неврологию, лежачих тоже берут
Атрика• 14 сентября 2023
Авторе,люба.Я свою покійну матір тримала після першого інсульту в лікарні півтора місяця.Щоб саме в лікарні гострі фази пройти.10 днів мало на стаціонар.Є можливість покласти а лікарню?
Десь так, але...• 14 сентября 2023
У моей подруги свекровь перенесла год назад инсульт,так и не восстановилась.Речь отсутствует,одна половина тела не работает, по-сути тоже лежачая.Узнавать людей стала но нормальное мышление так и не вернулось.Хотя они продолжают давать различные препараты,но ничего.Лекарства им обходятся в 4 тыс каждый мес,а как видите толку ноль.Так и живут.
МУСЯкомарова• 14 сентября 2023
Автор, поднимайте маму через «не могу». Нога же не парализована?
У неё и голова будет кружиться, и мышцы уже ослабели за это время.
К сожалению, это приходится делать достаточно в жесткой форме.
тяжкаялюдина• 14 сентября 2023
Рання реабілітація,як можна скоріше.Я наймала реабілітолога вже на 3-й день,пів тіла було паралізовано.Теж днів 10 в інсультному,далі в реабілітації клініку,але це приватно.Ще дома до пів року займалися,але дякувати Богу,ходить і роботу робить,що скоро 80.