Не служанка• сегодня в 01:13

Успішні жінки з дітьми - хто їм допомагає?

Часто бачу в інстаграмі сторінки успішних жінок. Гарно виглядають, от дійсно гарно, заробляють, в хаті прибрано, наготовано, ще дітей 2, 3 та навіть і більше, і по дітям наче все встигнуто. У мене запитання, як вони встигають? Та скільки людей працюють на їхній побут? Бо якось одній людині по всіх фронтах встигнути нереально.
Всім шампаньського• сегодня в 01:16
Или родственники или муж или нанятый персонал помогает

Понятно, что самой женщине все успеть нереально
Помидорина• сегодня в 01:18
Или красивая картинка для инста. Один раз сходила в салон, навела порядок, детям сопли повытирала. И давай фоткать в разной одежде и при разном освещении. Потом год можно выкладывать.
У меня так подруга подписчиков троллит, была 5 лет назад на Бали, в Дубае, на Сейшелах, богатый любовник возил. Так те фотки до сих пор постит «опять я на Мальдивы метнулась, соскучилась.))
автор Не служанка • сегодня в 01:23
Ответ дляВсім шампаньського

А скільки там тих помічників - 2-3? Няня, кухар (хто їсти готує, ну, може не щодня) та прибирання?
автор Не служанка • сегодня в 01:23
Ответ дляПомидорина
Весела у вас подруга.
Помидорина• сегодня в 01:24
Ответ дляНе служанка
Весела у вас подруга.
Не думаю, что она одна так делает.
ПультОт_БМВ• сегодня в 01:24
Ответ дляПомидорина
У вашої подруги 100к підписників? І ніби по фото не видно, що жіночка виглядає молодше, ніж є насправді. Це вона хіба що себе виставляє на посміховисько🤷🏻‍♀️
ПультОт_БМВ• сегодня в 01:25
Ответ дляНе служанка
Автор, у таких жінок є гроші і допомога. Вони в побуті не приймають участь. Якщо склалась карʼєра, то нема часу і бажання речі прасувати і підлогу мести, образно кажучи
Помидорина• сегодня в 01:26
Ответ дляПультОт_БМВ
Ничего там за 5 лет не видно, выглядит также. Ей же не 50 лет)
ПультОт_БМВ• сегодня в 01:27
Ответ дляПомидорина
Та видно, навіть по якості фото і фільтрам, які були актуальні в інсті 5 років тому. І є ще ж сторі, якщо вона і них виходить то результат «на ліцо», різниця дуже очевидна
Тро Нью-Йорку• сегодня в 01:27
Я б не довіряла всьому, що бачимо))
Може бути що завгодно. Рідні допомагають, няні/клінінг, діти самі по собі поки вона готує-прибирає. А може там ОКР і вона не може жити без постійного прибирання і буде спати по 3 години,але вся квартира буде блистіти.
Це як мама колись побачила жінку в тік-тоці, та усиновила/удочерила дуже багато дітей. Щось там 10 чи 12 наче. І мама давай розказувати , яка вона молодець і сама все готує і прибирає ,без нянь і рідних справляється, бо в Тік тоці так розказала і виглядає при цьому добре)) Каже мама, оце вона молодець 😂😂😂
А я кажу, ти більше довіряй цій гарній картинці😁 Там діти заради грошей і купа нянь за кадром бігає )))
Марс атакует• сегодня в 01:29
Хто допомагає ? Та хто ж знає. Це тільки їм доступна ця інформація. Нам все одно не бути на їхньому місці.
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 01:33
Даже при наличии одного ребенка быт, работа, качественное время с ребенком - это весьма сложно, а с 2 и более детьми нереально. Нужны помощники, няни, повара, водители
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 01:37
Все, кто ставит какие-то негативные смайлы, озвучьте свое мнение, пожалуйста
Тарабарщина• сегодня в 01:41
Ответ дляНе служанка
так то фото , все слетает порядок мгновенно
меньше смотрите инста
Prervana• сегодня в 01:44
Эти женщины не работают полный рабочий день) они руководители или владелицы бизнеса и их функция контролировать, чтобы дело работало как надо. А не пахать там самой с 9 до 18 с одним выходным.
Ну и домработница само собой, которая и уберет, и вещи постирает, и еду приготовит если вдруг надо
Мій не такий• сегодня в 01:44
В таких жінок навіть інсту ведуть помічники. Вони тільки команди роздають
автор Не служанка • сегодня в 01:50
Ответ дляМій не такий
Думаєте? Я також замислилась, коли ж вони встигають, бо то салони, то бізнес, то відрядження, то знов салони. По суті часу нема. А ще і якісні відео роблять, і на відео як картинки (це і макіяж, що теж час, і мінімальна зачіска, гарний одяг, теж час).
Тут как тут• сегодня в 01:53
Ответ дляПультОт_БМВ
Фильтры твопят чудеса. Дома часто чужие
Тут как тут• сегодня в 01:55
Ответ дляПультОт_БМВ
Есть знакома - директор большой фабрики - дома суцильный безлад и ужас...
Она живет фабрикой с утра до ночи там. Приходит и падает перед тв
Мій не такий• сегодня в 01:57
Ответ дляНе служанка
Я вчора зайшла на сторінку Саші Бо. Все зроблено за допо огою ШІ, справжньої її немає. Так що на всі оці жіночі штуки можна часу не гаяти.
Хачапууури• сегодня в 03:42
Не встигають
Лялька в колисці• сегодня в 06:55
У мене сусідка встигає все. Вона не викладає ніде фото, не хвалиться цим, але виглядає доглянуто, працює, в квартирі все сяє, наготовано як в ресторані, діти доглянуті. Чоловіка вдома майже немає, особливо зараз - військовий.
Але в неї енергії на п´ятьох. Зараз нам майже по 50, я більше лінуюсь, ніж раніше. В сусідка молодець - запал не втрачає.
Колись питала чи не втомлюється - говорить що для неї все в радість, що вона так любить, тому не важко.
Душка-свекрушка)))• сегодня в 06:59
Є знайома блогер - трохи більше 770 тисяч читачів, троє дітей, великий будинок. Дітьми займаються самі + родина допомагає, блог помічниця веде, звісно , вона також бере участь, прибирає клінінг ( за рекламу, їжу самі готують + ресторани+ доставка. Продає курси свої + просуває бізнеси чоловіка , батьків, брата й свій. Її бізнесом займаються наймані працівники. Тож може не все , але багато чого вона встигає