Багиня• 31 октября 2025
У кого был диагноз ASCUS какое лечение вам назначили?
При повторном пап тесте после лечения результат был хуже или лучше?
Какова вероятность, что диагноз ASCUS маскирует у себя рак?
Крим мій• 31 октября 2025
Впч сдавали? Воспаление есть? Вначале лечить воспаление, потом переслать мазок
Нічого вдягти• 31 октября 2025
У меня полип давал, удалили, прошёл. Это было лет 7 назад. В прошлом году опять, но полипа нет. Надо идти к своей нормальной гине, а то хз что и почему
Заикальница• 31 октября 2025
У мене аскус був 2 роки підряд, зараз вже третій, треба йти знову здавати..
Не знала що моде бути рак, я здавала впч минулого року, був негативный.
І сказали лікувати ніяк не треба
Багиня
• 31 октября 2025
Ответ дляЗаикальница
І сказали лікувати ніяк не треба
І в мене, але ж щось дає ці атипічні клітини постійно, що вони не загоюються.
Заикальница• 31 октября 2025
Ответ дляБагиня
Мені навіть кольпо не робили, я за кордоном перевірялась, сказали ок все, цікаво що буде в цьому році. А у вас впл який?
Багиня
• 31 октября 2025
Ответ дляЗаикальница
Не виявлено жодного. Лікар все одно написала, що візьме біопсію
Заикальница• 01 ноября 2025
Ответ дляБагиня
Напишіть потім результат будь ласка
Багиня
• 19 ноября 2025
Ответ дляЗаикальница
Ну що вже є результат у вас?
Ні, ще немає, чекаю