Ms. Откровенность• 14 сентября 2023
Чоловік постійно в телефоні
Постійно то грає во щось, то новини читає, то ютуб дивитись. Таке відчуття що він взагалі не буває без телефону, і коли їсти сідає і в туалет і навіть коли фільм дивимся може в іграшку клацать. У всіх такі чоловіки? Яке ваше відношення до цього?
Результат:
вже голосів:
47 (63.51%)
Також багато часу в телефоні
16 (21.62%)
Ні, багато уваги приділяє
11 (14.86%)
Результати
Ms. Откровенность
• 14 сентября 2023
Ответ дляКукусики
А когда Вас шпилит то тоже в телефоне?
Ні) це мабуть єдине коли ні в телефоні
дамаАмстердама• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ні) це мабуть єдине коли ні в телефоні
Давайте чаще
,так и отучить можно.
Бутерброд и я• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ні) це мабуть єдине коли ні в телефоні
Это у него зависимость уже. Нечего необычного, сейчас почти все такие,к сожалению
Ms. Откровенность
• 14 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Давайте чаще
,так и отучить можно.
Не можу, у нас діти маленькі))
Кукусики• 14 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Действительно, как героин, это нормально все так делают
Кукусики• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Не можу, у нас діти маленькі))
Мы в однужке до 6 лет при ребенке шпехались и шо ?
Ms. Анонимная• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ні
А ви в телефоні, чи у вас чіп Порадниця вмонтований в голову?) Де ви зараз?)
Бутерброд и я• 14 сентября 2023
Ответ дляКукусики
Ну насчёт нормальности сомневаюсь
это бич современного мира.
Ласковая_львица• 14 сентября 2023
Это вы меня описали))) нормально муж на это реагирует. Тоже сидит в телефоне, но не так много
Ms. Анонимная• 14 сентября 2023
Ответ дляКукусики
Однужка это.....
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Однужка это.....
Это косноязычие и та самая цифровая идиотия)))))
Ms. Откровенность
• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Мене більше дратує не сам факт що він в телефоні, а що він не може нічого робити паралельно не знаходячись в телефоні (
Я їм без телефону, в туалет також, фільм, готую коли, та коли я чимось зайнята, то тільки одним і без телефону
Ms. Откровенность
• 14 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
А откуда убеждённость про ні?
Бо це помітно)) він ФОП і постійно дома, я теж з дітьми дома, тобто 24/7 майже разом. Я ж бачу що він там робить, ніколи різко не закриває нічого да і телефон без пароля і ніколи не никає, можу взяти щось в банкінгу покладати чи ще щось, так не ведуть себе люди які щось приховують
Кукусики• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Однужка это.....
Ну в одной комнате , они пока в войнушки играли на компе. Сейчас им по 12. Ничего не спрашивают ну я и не парюсь
Закуйовджена життям• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
)) ви розумієте що ваш чоловік Інша людина із своїми вподобаннями? Я також постійно в телефоні, їм і читаю книгу, прибираю/готую в навушниках, слухаючи або аудіокнига або якісь научпоп передачі, ну і на Порадниці із вами сижу, і навчаюсь , і в ігри граю, від чоловіка претензій за 15 років не було
Кундалина• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Однужка это.....
Или двужка, но лучче конешно трежка.
Ms. Откровенность
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так мабуть ваш чоловік в цей час не поруч з вами. Мені наприклад неприємно коли ми сидимо на кухні він каву п´є, я чай, я щось розповідаю, він начебто і слухає і відповідає, але увага також і в телефоні, мені не подобаються такі співрозмовники, мабуть нікому не подобаються
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Или двужка, но лучче конешно трежка.
ЛуччЕЕ))))
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Это НЕ нормально быть круглосуточно в телефоне.особенно если рядом близкие люди.
Знакомый рассказывал пришел к девушке в кафе на поужинать в кругу подруг. А подружки сидят все молча.каждая носом в телефон. Собрались время провести)))) псевдодебильность уже просто
Не цілуюсь з бодуна• 14 сентября 2023
В сім´ї мають бути правила. Заборона на гаджети під час спілкування, їжи, гостей, взагалі якісь години, яки ми приділяємо своїм близьким. Якщо доросла людина не може сама прибрати з рук гаджета, то домовитися про додатки контролю часу. Якщо і домовитися вже не можна, то все, людина живе в гаджеті, це його вибір.
Закуйовджена життям• 14 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Чому не поруч? Поруч)) ми із чоловіком працюємо вдома, мені як і чоловіку пити чай із розмовами на постійній основі не потрібні, ми інтроверти обидва, пити чай під новини або цікаву передачу для нас звичайне діло, розмова для розмови нам не потрібні, ось про це я і пишу ми Різні, чому ви вирішили що чай обов´язково пити під ваші розмови?))))
СпайдерВумен• 14 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
регулярно спостерігаю пари які в кафе втикають в телефоні)
я теж грішна що можу багато часу проводити в телефоні. але при спілкуванні з дитиною, за столом - без телефону. і чоловіка постійно за це цькую.
загалом більше часу в телефоні почала проводити з початку війни, коли постійно шукаєш якісь новини і тп.
Закуйовджена життям• 14 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
))) що Нормально, кожна людина і родина сама вирішить, Не нормально нав´язувати свою думку, у вас же є своя сім´я ? Ось там ви можете своє Нормально впроваджувати, інші якось разберутся що і як, так само як і дівчата із кафе, тим більше якби ваш знайомий був цікавим співрозмовників, можливо його бы слухали із відкритим ротом, а якщо він прийшов в ролі зірки яку мають розважати то різне можливо. Продебільність це мислити штампами)))
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Аналогично
Но если ты с людьми общаешься.то отложить это дерьмо))) оно и так лишает нас навыков живого общения
И дальше будет хуже и хуже
Просто мне много лет и я помню живое общение.встречи.веселые праздники.лото и карты .а не втыкание носами в вирт
Нужно как можно чаще сейчас стараться лично общаться с людьми.это наши эмоции живые.переживания.а не ’послал в инетике всех нахер и царь горы!’)))
И дальше будет хуже и хуже