Ms. Откровенность• 14 сентября 2023

Чоловік постійно в телефоні

Постійно то грає во щось, то новини читає, то ютуб дивитись. Таке відчуття що він взагалі не буває без телефону, і коли їсти сідає і в туалет і навіть коли фільм дивимся може в іграшку клацать. У всіх такі чоловіки? Яке ваше відношення до цього?
Результат:
вже голосів: 74
47 (63.51%) Також багато часу в телефоні
16 (21.62%) Ні, багато уваги приділяє
11 (14.86%) Результати
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
))) що Нормально, кожна людина і родина сама вирішить, Не нормально нав´язувати свою думку, у вас же є своя сім´я ? Ось там ви можете своє Нормально впроваджувати, інші якось разберутся що і як, так само як і дівчата із кафе, тим більше якби ваш знайомий був цікавим співрозмовників, можливо його бы слухали із відкритим ротом, а якщо він прийшов в ролі зірки яку мають розважати то різне можливо. Продебільність це мислити штампами)))
Хоть почитайте что такое псевдодебильность и цифровая идиотия .потом будете мне про девушек в кафе рассказывать))))

Закуйовджена життям• 14 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
регулярно спостерігаю пари які в кафе втикають в телефоні)

я теж грішна що можу багато часу проводити в телефоні. але при спілкуванні з дитиною, за столом - без телефону. і чоловіка постійно за це цькую.
загалом більше часу в телефоні почала проводити з початку війни, коли постійно шукаєш якісь новини і тп.
Ну ми із чоловіком можемо повтикати, але до цього ви ж не знаєте скільки ці пари спілкуватися, ми із чоловіком постійно разом, і так коли ми гуляємо кілька годин разом, а потім обідаємо в кафе, то коли готуючи можемо почитати новини, які потім будемо обговорювати за їжею. А колись людей цькували що вони книги читають, це вважалось марною тратою часу)))
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вы тему автора хорошо изучили? Ее не устраивает положение вещей. Вы тут решили ей навязать.что всё норм и пусть подзаткнется?))))
Не все живут в телефонах и мечтают о такой семье
Закуйовджена життям• 14 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
))) так, вам марно щось казати, у вас ’тунельне ’мислення , почитайте що це.
Все буде Україна• 14 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Аха. Марно марно)
Like-995b• 14 сентября 2023
Абсолютно нормально
Закуйовджена життям• 14 сентября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
О, який сленг і спіч, кожен бачить і розуміє в міру своїх здібностей, де я щось нав´язуючи? Я пишу що ми Різні, і так її чоловіку так нормально, ми багато про що мріємо, але інші живуть не мріями іншого, ми не знаємо про що мріяв чоловік Автора.

автор Ms. Откровенность • 14 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Чому не поруч? Поруч)) ми із чоловіком працюємо вдома, мені як і чоловіку пити чай із розмовами на постійній основі не потрібні, ми інтроверти обидва, пити чай під новини або цікаву передачу для нас звичайне діло, розмова для розмови нам не потрібні, ось про це я і пишу ми Різні, чому ви вирішили що чай обов´язково пити під ваші розмови?))))
Та то як приклад, наприклад виходжу з ним на перекур, зазвичай я не палю, але виходжу на балкон щоб відволіктися від роботи, відпочити від телефону, побути в тиші без крику дітей, мені приємно наприклад просто знаходиться тут і зараз, пару разів можу затягнутися його сигаретою та просто кайфую від того що відволікалася від того що робила, а він курить і знов з телефоном, тьфу
МаксХмара• 14 сентября 2023
Це я така)