Коко На Страже• 14 сентября 2023
Косметика для чувствительной кожи
Добрый вечер, у кого чувствительная кожа, склонная к подкожным прыщам на подбородке , к куперозу на крыльях носа. Чем вы пользуетесь из косметики, интересует всё, крем, умывалка, тоник и т.д.
Тень льва• 14 сентября 2023
Наша косметика Delav, она вся для чувствительной кожи. У меня розацеа в ремиссии благодаря ей
Коко На Страже
• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Спасибо, не знала о такой.
СкокоМнеДадите• 14 сентября 2023
Умывалки елемис только на мне работают , крем тоже елемис а сыворотка биолоджик
Десь так, але...• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
вперше чую, йду гуглити. В мене сильна розацеа.Остання покупка кремів обійшлась в 300є і ефекту нема (це плюс до того,що я ще на мазях).А ви чимось додатково користуались ще?
Коко На Страже
• 14 сентября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Спасибо 🌸
Тень льва• 14 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
На зиму ретинол сесдерма 0.5, азелаїнові пілінги.
Десь так, але...• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Дякую за відповідь! А пілінги самі робите чи у косметолога?
Тень льва• 14 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
А який у вас спосіб життя?
Тень льва• 14 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
У косметолога
Тень льва• 14 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
При розацеа ви повинні висипатись, неможна нахилятися вниз головою, неможна купатись довго в ванні(5хв душ), біля плити по мінімуму, їсти тільки тепленьку їжу, гаряче неможна. Неможна з гарячого в холодне і навпаки, неможна їсти гостру їжу, червоне вино і шампанське табу
Десь так, але...• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
А який у вас спосіб життя?
Що маєте на увазі? Усе,що не можна при розацеа (баня, алкоголь, сонце)-виключено. Але компонент ’нерви’ не вимикається, тут вже специфіка нашого сьгодення..
Коко На Страже
• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Дякую 🌸
Кинг-Конгша• 14 сентября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
А ц меня от крема элемис были подкожники, жирный он мне сильно.
Автор вообще потребности кожи не описала, а даже с этой информацией сложно советовать
КарамбОлька• 14 сентября 2023
В мене теж бувають підшкірні прищі від косметики. На Елеміс особливо. Зараз перейшла на Medik8 та Circadia. Суперова косметика, особливо Циркадія.
Коко На Страже
• 14 сентября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Нужно увлажнять, но многие крема забивают поры и подбородок покрывается болезненными подкожниками. Крылья носа пекут, а щеки пересушены. Коже 38 лет. Более менее подходит крем санбрелла и био репайр от холиленд, но не идеально.
Коко На Страже
• 14 сентября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Дякую 🌸
Коко На Страже
• 14 сентября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Під очі з бюджетного - крем для чутливих очей Avene
Дякую)
Десь так, але...• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
так.наче стараюсь.але дуже стресово переживаю цей період і помітила,що варто понервувати, то сильніше вугрі проявляються (в мене вже не лише почервонніня,а й вугрі((
Тень льва• 14 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
У вас перша стадія. Ви з Києва?
Десь так, але...• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
У вас перша стадія. Ви з Києва?
на жаль ні, коли вугрі,то вже 3тя(( Не з Києва, але буваю там. Консультувалась в кількох лікарів, наче й лікування подібне, але все одно прогресує (в мене ще загальні хваороби, воно й підсилює)
Тень льва• 14 сентября 2023
Ответ дляДесь так, але...
У вашому догляді повинні бути постійно кислоти. На ніч обов´язково, це правило ном 1 якщо літо, зимою ретинол. Ну і спф завжди!!!
Десь так, але...• 14 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Дякую! Азелаїнова на ніч вже майже рік.А от ретинолу поки не було.
Ninfea_shop• 15 сентября 2023
Якщо у вас справді підтверджена розація то з ретинолом треба дуже обережно, він може бути протипоказаний взагалі! Але ви пишете якось незрозуміло: і чутлива шкіра, і купероз, і розація. Це все різні речі, якщо при куперозі ше можна кислоти і ретинол, то з розація треба дуже аккуратно. Взагалі я б в такій ситуації сама б собі не підбирала догляд, є багато нюансів. Власне, що я і роблю, знайшла людину, яка мені підбирає його просто ідеально. Якщо треба, пишіть, поділюся. З заспокоюючих кремів хороший Usolab з віт К можу порадити. Але це капля в морі. Вам треба чітко схему скласти що коли і як, що можна, а що ні.
Коко На Страже
• 15 сентября 2023
Ответ дляNinfea_shop
Про розацеа писала інша людина.
Я писала про купероз. Дякую.
Ninfea_shop• 15 сентября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Про розацеа писала інша людина.
Я писала про купероз. Дякую.
А, так, точно) я і не помітила, що то не від Вас) Тоді в нас може бути подібна проблема, я теж маю купероз) але Ви не написали тип шкіри. Впринципі,цей крем що я написала має підійти, він дає хороше відновлення. Ще від Transparent lab крем бар´єр хороший і сироватка саме для відновлення пошкодженої шкіри. Активів вибір є великий, але головне до їх введення привести шкіру в порядок щоб не було лущення і чутливості. Можна ще брати сиворотки під крем зволожуючі або відновлюючі, залежно що зараз шкіра потребує, з віт К для судин. Асортимент великий, я пробувала вже всього багато, але треба більше даних про шкіру щоб підібрати.
Коко На Страже
• 15 сентября 2023
Ответ дляNinfea_shop
Дякую 🌸